Skocz do zawartości

Który Laptop Wybrać ??


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo jak z kartami muzycznymi w laptopie nie chcę jakiegoś szału :) poniważ mam dobre stereo aczkolwiek dźwięk z pierdziawek laptopowych mnie nie zadowala :) chcałem coś małego co lepiej zapierdzi niż laptop najlepiej coś (chyba) zasilanego z usb, myślę, że najbardziej mobilne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra podepne sie pod temat, bo musze mamie jakiegos laptoka wybrać. Wygórwanych wymagań nie ma i juz nawet cos znalazłem tylko nie wiem na ktory sie zdecydować. Do czego uzywa.

Głownie Internet, GG itp, wrzuca fotki z aparatu i to tyle. Od czasu do czasu obejrzy jakis film na kompie i tyle. Co teoretycznie musi byc: pamięc ram od 4GB+, HDD najchetniej 500GB+, wielkość raczej 15-16" - nie jest zwolenniczką miniaturyzacji zeby miec jakiego tablet'a / netbook'a czy jakis inną małą pierdołe - czyli raczej taka stand wielkosc.

No i cena jak najniższa - budzet do 1300 PLN :wink:

Znalazłem pare rzeczy i pytanie czy cos mozna innego dorwac (czyt. lepszego), jesli nie to ktorego wziąć? Aha i kompletnie nie wiem nic na temat procków AMD, swoje zawsze mialem na Intelu i teraz tez mam Centrino2 itd..... takze pytanie czy AMD'ek tez daje rade. No i wspomniane lapki (aha zadne uzywki nie wchodzą w gre):

 

Laptop CZERWONY Fujitsu AH531 2x2.20GHz 6GB 500GB (2795374088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dell Inspiron M5040 AMD 2x1.6GHz 5GB 500GB HDMI BT (2810643615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Laptop Lenovo G585 2x1,4GHz 6GB 500GB HD7310M G580 (2798081627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Laptop HP CQ58 2x1.4GHz 4GB 500GB HD6310 WINDOWS 8 (2805549885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Laptop ACER NV51 E-450 HD6320 4GB 320GB Windows 7 (2806149963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Jezeli laptop- to na pewno nie do grania.

Do codziennego uzytku-

 

recepta na wydajny sprzet:

 

Kupujemy w "stonce" za -1300

ew. innej "taniżnie"

 

wazne DDR 3

 

min. 2 rdzenie ew z Hyper Threading

 

dokładamy SSD 120GB za -360

niestety pojemność mala ale wydajność rakieta

 

(Chcesz duzo danych kup sobie zewn. hdd 1TB)

 

ja zakupilem cos takiego w tamtym roku (biedronka)

http://biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.11.07/01/laptop_newcpu.jpg

 

zrobiłem 6 gb ram i dołożyłem SSD

Aż chce sie używać.

Dla mnie era hdd tależowych dla systemu mineła

 

PS. nie używam do jakiegokolwiek grania- do tego służy moja "szuflada" z WALL COOLING -iem

 

Także warto sie zastanowić nad taką możliwością.

 

Z podanych notebook-ów jedynie fujitsu ma troche szybszy procek ale pozostałe mają nowocześniejsze architektury.

Reszta to prawie to samo.

Wyłączajac HP - awaryjność.

Co nie weżmiesz bedzie działało i te 2 lata gwarancji ma.

 

Ale naprawde polecam SSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiony juz dawno, bo czas mnie pilił ale chętnych do opinii na tamtą chwile nie było (dopiero teraz sie rozkręcają jak musztarda po obiedzie). Padło na Fujitsu, ze wzgledu na Pentiuma a nie balerona, Hp z marszu wyciąłem..... a o AMD nie wiem jak radzą sobie w notebookach, więc wolałem nie ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...