Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza


piyrww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wprowadzajcie gościa w błąd bo 2 aku i bóg wie co jeszcze mu nie jest potrzebne. Do autora: już pisałem ale napiszę jeszcze raz Helix NIE DA RADY z tym GZ. Słuchałem tego głośnika i 0,5kW tam jest potrzebne na sam sub,dużo więcej bym nie dawał bo głośnik szybko by się skończy. Proponuję kupić jakiś ciekawy piecyk powiedzmy do 700zł znajdziesz coś fajnego, poczytaj w necie co ludzie polecają, masz już wytyczne w jakiej kasie i o jakiej mocy piec powinieneś szukać, teraz tylko wklepać wszystko w szukajke i napewno coś się znajdzie. Na przód może jakiś u-dimension RM41, albo coś innego. też można łatwo znaleźć w necie co jest polecane .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumiem z GZ równają się spore koszta na wzmaki ... A tyle kasy aż nie mam żeby dawać na wzmaki jakieś 2 koła...

czyli muszę wybrać sobie jakiś inny głośnik do skrzynki + jakiś wzmak... tylko jakie ?

Na wzmak będe mógł przeznaczyć coś koło tysiaczka.... co byście polecili oraz jaki sub ?

A na przód wlecą Morele tempo 6 lub Focale PS 165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ty drogi autorze sam nie wiesz czego chcesz... Najpierw piszesz że chcesz GZ który w samochodzie generalnie trzęście wszystkim co się tylko w aucie znajduje, następnie chcesz go zasilić helixem żeby tylko "jakoś to grało", a teraz chyba chcesz cokolwiek byle by użytkownicy tego forum to zaakceptowali. Prześpij się z nowymi faktami jakie mam nadzieje wywnioskowałeś czytając odpowiedzi na twój temat i jutro jak już będziesz wiedział czego chcesz wpisz to w google i poczytaj co by pasowało do twoich wymagań. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Tylko że jakoś nigdzie nie mogę znaleźć sensownych odp.

Czego wymagam:

Mocnego i ładnego basu

Czystego i ładnego dźwięku

Żeby to wszystko nie kosztowało kto wie jakich pieniędzy, niestety nie stać mnie na jakieś super drogie rzeczy (uczeń) ale ma to dobrze grać

Napalony byłem na tego GZ ale nie liczyłem się z tym z jakimi to kosztami się wiążę ...

Mam radio do tego chcę wrzucić właśnie te Morele lub Focale na przód

No i pasowało by coś z tyłu zamontować (skrzynka zamknięta + wzmak) tylko co!? i o to was się pytam CO BYŚCIE POLECILI!?

tak jak pisze na wzmak mogę przeznaczyć jakieś 1300zł ale jaki ten wzmak i jaki do tego sub. o to zwracam się z prośbą do was, żebyście to wy mi coś poradzili, ponieważ się na tym znacie nie to co ja :kwasny:

Myślę, że teraz dość jasno napisałem czego wymagam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu od czego jest forum, myślałem, że od doradzania i dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami .. czyż nie ?

o widzisz SmG taki piecyk to mógł bym kupić jeszcze i on raczej już by dał radę sobie z GZ :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest tu tyle wiedzy że miło było by z teko skorzystać?

 

Ale państwo musi mieć podane na tacy!

 

Osobiście to wisi mi co tam wrzucisz ( nie lubię tępych ludzi )

 

ale szkoda by mi było gdybyś powiedział że to tu ci źle doradzili.

 

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...