Skocz do zawartości

Najlepsze kluby i imprezy muzyczne w Polsce


pawel1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Możecie polecić najlepsze imprezy i dyskoteki w Polsce na jakich byliście, na które warto się wybrać?

Ja osobiście polecam klub OMEN w Płośnicy (Warm - Maz, chyba nigdzie nie ma takiego klimatu), ARENA Kokocko k. Torunia i TERMINAL Szubin k. Bydgoszczy.

A najlepsza impreza na jakiej byłem to tegoroczny SUNRISE w Kołobrzegu:) Zapewne każdy kto był to długo tego nie zapomni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelski MC, niestety już nie istnieje, przynajmniej nie istniał jakiś czas temu i wątpię aby go znów "uruchomili". Stary, dobry klimat z dobrą muzyką. Przynajmniej 5 -6 lat temu.

Druga sala i...tamten Alan White :)

W Lublinie jest jeszcze Tektura, ale tam są imprezy tematyczne co jakiś czas i trzeba by trafić na swój klimat :) Ogólnie niezapomniane imprezy przy otwartych deckach :)

 

Dla mnie najlepszy event w Polsce to Audioriver w Płocku. Nic nie pobije tamtejszego klimatu. Jeżdżę tam od 4 lat.

Byłem raz i na pewno tam wrócę :)

 

Dodam jeszcze Klasztor w Libiążu i Creamfields

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jaworznie było coś takiego kiedyś jak Klub Kanty - powstał chyba przed 2000r, wtedy z nim konkurowała dyskoteka Bravo i Koloseum z Wa-wy. Ludzie z całej Polski się zjeżdżali (klub spokojnie mieścił 2000 ludzi), Techno Party, które było w ostatni piątek miesiąca było podobno jednym z najlepszych w Polsce (nie wiem niegdy nie byłem, ale masa ludzi się pod tym podpisywała). Oprawa wizualna a w tym potężny zestaw laserów wraz z animacjami za ich pośrednictwem i mocnym sprzętem audio dawało do myślenia. Stety niestety jak każdy klub - po prostu ludziom się znudził, brak zmian i innowacji, coraz większa konkurencja i klub zamknięto... budynek stał ze 4 lata aż go zrównali z ziemią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z W-M i w Omenie bylem dwa razy - pierwszy i ostatni ;) - zenada jakich malo, banda naczesanych idiotow z gwizdkami w ryju i tandetne panienki z cala masa bibelotow i brzuchem na wierzchu.

 

Co do Audioriver to rowniez u mnie jak i wiekszosci moich znajomych to impreza, na ktorej, od ladnych paru lat wszyscy obowiazkowo musza byc - kazdy kreci sobie urlop. Zjezdza do Polski z Norwegii, Anglii, Irlandii czy Holandii i kilkunastoosobowa ekipa ruszamy na "doroczne swieto piguly" ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...