Skocz do zawartości

Narzedzia


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie mogę polecić de walta

Mam większość sprzętu tej firmy od wkretarki do młota

Przez 4 lata pracy juz troszki się rozklekotała i jedna bateria padła a tak to nic się nie działo

Od 700 to juz bym patrzył na wagę i pojemność baterii a także czas ładowania a mnie na markę

Moja ładuje 30 minut do pełna i ciężko ja jest rozładować zanim druga się rozładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy używam sprzętu Milwaukee z serii v28 czyli zasilane bateriami 28V i jeśli kogoś stać aby wydać za wkrętarke albo kątówke 2tysie to na prawde polecam. Baterie po około 3-4 latach tracą zaledwie z 20-30% na swojej żywotności, według mnie to niewiele. Sprzęt solidnie wykonany i przechodzi duże obciążenie wcale tego nie odczuwając.

 

Dodatkowo w domu mam wkrętarke i kątówke De Walt na 18V to tu akurat nie jestem zadowolony, jak na początku było znośnie to po 2 latach użytkowania bateriom zostało poniżej połowy żywotnosci, kątówką to juz sie pracowac nie da na tych bateriach, przetne rurke 1-calową i już drugiej sie nie da :)

 

Mam też dość poręczną wkrętareczke na 12v Hitachi i niestety z bateriami jest ten sam problem, byłem zadowolony, że dostałem w zestawie 3 baterie ale co z tego jak po 3 latach to na jednej wkręce może z 20 wkrętów i trzeba baterie zmieniać. Nie nadąże ładować.

 

 

Dla ciekawostki dodam, że znajomy pracuje w firmie gdzie składają sprzęt BOSCHa i SKILLa i mówił mi, że to dokładnie to samo w środku ma tylko obudową sie różni.

 

Następnym moim zakupem będzie na pewno SKILL - po prostu na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...