Skocz do zawartości

Jak długo idzie paczka Kurierska


kwiku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz gościowi - podczas nadawania paczki dostaje się potwierdzenie. Tam jest nr identyfikacyjny paczki. Prosze o wysłanie mms,em , emailem, czymkolwiek. Dajesz mu możliwość wysłania w jak najprostszy sposób.

Na stronie - DHL - http://www.dhl.com.pl/pl/express.html jest funkcja "Sprawdź przesyłkę" -niech sam tam wpisze swój numer co "niby" ma( funkcja Krajowa- numer zlecenia).

Zgłośić sprawe na policje to chyba mozna po 2tygodniach jeżeli to allegro było przekaźnikiem zawartej umowy kupna-sprzedaży.. Może cwaniak myśli że w kwocie poniżej 250zł nic mu nie zrobią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ ewidentnie gra w hu.a pisał do mnie ze chce nr,tel do moich rodzicow i mowi do mnie dziecko i ,ze to on pojdzie na Policje bo to ja go robie w huj. bo mam paczke a ja mu na to jak bym jej nie odebrał to kurier spowrotem by mu odesłał a ja zadnej paki nie odbierałem.Napisał mi ze wchodzi sie na Kurierzy pl i wpisuje sie moj mail i ,ze oni mi pozniej wysyłaja nr przesylki

 

na te dane wysłałem kase Mogowo ul. Przytorowa 13 05-191 Nasielsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał mi ze wchodzi sie na Kurierzy pl i wpisuje sie moj mail i ,ze oni mi pozniej wysyłaja nr przesylki

https://www.kurjerzy.pl/narzedzia/sledzenie_przesylek ja tu nadal widze numer przesylki

 

https://www.kurjerzy.pl/informacje/kontakt z tego co widze to firma ma siedzibe w gdansku. nie widze oddzialow firmy w ktorej moglby wyslac osobiscie paczke. wiec paczke nadal przez internet wiec ma cyfrowe potwierdzenie... wiec jakim cudem cos tam mu moze nie wyraznie byc napisane?

 

nie pisz i nie dzwon do niego. idz na policje i niech oni to zalatwia

 

to on pojdzie na Policje bo to ja go robie w huj. bo mam paczke

przeciez on to tez moze w systemie sprawdzic czy paczka dotarla

 

jezeli paczke faktycznie wyslal i w systemie bedzie info ze jest odebrana to wizyta na policji tez sie przyda - nieuczciwego kuriera zlapia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przygotuj całą korespondencję, wydruk potwierdzenia przelewu.

 

Jeśli będzie to koleś co już kogoś oszukał i nie odda kasy dobrowolnie to nie myśl, że policja coś zrobi w tej sprawie. Już ponad rok czekam na 650zł za telefon, była sprawa sądowa, a on dalej nic. Komornik wejdzie, nie będzie miał na co i pewnie umorzą sprawę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie za dlugi...

 

przeważnie internetowi naciągacze są skazani z art.286 par.1 tj. oszustwo, a wtedy kara pozbawienia wolności (oczywiście najczęściej zawieszone wykonanie) jest praktycznie pewna... i jeśli delikwent nie dopełni obowiązku naprawienia szkody (a praktycznie zawsze sąd to zasądza) to leci na sztywno za kraty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej - jest ktoś na forum z jegomościa okolicy? Może trzeba się do niego przejechać. Kiedyś jeden kolega z audiocar`u przejechał się do dzieciaka co mi z Krakowa tel wysłał. Mówił że to niby kurier musiał zaj.... ukraść bo w paczce były jakieś ścinki metalu. Zadzwoniła do mnie mama tego dzieciaka że pieniądze odda tylko żebym więcej zbirów do nich nie wysyłał:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...