Skocz do zawartości

zapco Z400C4 SL Competition


artbass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś obcował z tym wzmakiem, ewentualnie co napędzał, czy wart jest tej ceny. Zastanawiam się jak by napędził elate 6. 3

 

link do wzmaka: Zapco Z400C4 SL Competition Amplifier | eBay

 

Może ktoś ma doświadczenia ze współpracy morela elate z zapco? chętnie zapoznam się z subiektywnymi opiniami

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to rarytas właśnie typu M3.Wtedy ceny są już mniej istotne jeśli chodzi o przesyłkę.

Dokładnie, tak się składa że jakiś czas temu była m1 na ebay-u australia koleszka chciał 220$ a za przesyłkę 175$ i to była najtańsza opcja. Obeszło się smakiem :zalamany:

 

http://www.ebay.com.au/itm/160860857353?nma=true&si=HyeSs12OnnJpfMyJ7N2uN3Qzq2Q%3D&rt=nc&_trksid=p4340.l2557&orig_cvip=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł niestety to CI tez nie pomoże :) , ostatni załatwiałem ramkę ze sterowaniem klimą Alpine'a do Camaro i kosztowała 400$ plus 60 za przesyłkę doszło ,cena dobra więc nie ma co . Przyszedł wczoraj list od celników i okazało się dziś jak pojechałem żę muszę dopłacić 400zł dodatkowych kosztów itp , cena robi się mało atrakcyjna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys znałem gościa który mieszkał w us i co 2 mies wysyłał do polski kontener z samochodem...

Zawsze samochód był pełen przeróżnych rzeczy które sprowadzał - wszystko jako mienie ( jego żona mieszkała w PL) i nigdy nie zapłacił cła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A' propos cła, to rozmawiałem ze znajomym celnikiem. Mówił, że rzeczy używane do wartości 200$ przeważnie nie są clone ale 100% gwarancji nie ma, zależy to od chęci celnika - może oclić ale nie musi.

Wracając do tematu - nikt nie napędzał morela za pomocą zapco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej na pewno, tylko, ze sprzedający sprzedaje go jako TOWAR USZKODZONY, ze względu na warunki gwarancji od osoby prywatnej - czyli pewnie żadnej gwarancji nie masz :)

 

PS.

Ten z Niemiec ma "odblokowane" pokrętła, które ten z USA ma zakryte płytką. Plus jeszcze jakiś kontroler na kabelku, wiec może warto zaryzykować. Może to być jakaś bogatsza wersja ?? Czy całkiem inny model ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...