Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany pod mały litraż


driver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji budowy mojego nietypowego pojazdu i niechęci do ingerencji w drzwi, wyrzeźbiłem kick-panele pod głośniki 165. Grały sobie w nich HSK165 ale zdecydowanie nie jest to miejsce dla nich. Są mocno zmulone, ponadto mam wrażenie że bardziej gra sam panel niż głośnik pomimo wytłumienia. Czy znacie jakieś konstrukcje, które nie wymagają zbyt dużej pojemności za sobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej pozycji basu nie bedzie :) Juz to przerobiłem :) Ukierunkowane na słuchacza , i pod kątem... No i 16cm to wrzuta na siłe w taki mały panel...

 

Przerabiałem to juz u mnie, poprawe uzykasz kierujac je jak najbardziej na siebie bez podnoszenia od osi w góre. No i 13cm w takiej komorze miały by wieksza racje bytu.

Jestem dość zadowolony ale musisz wziac pod uwage akustyke takich samochodów, bez suba mieska raczej nie bedzie :) Nie tnij drzwi bo raczej nie przyniesie to skoku o 2 klasy a narobisz sie i zniszczysz youngtimera :)

 

U mnie to wygladfa tak z hv130, Niestety jednak nie mogłem sobie pozwolic na ich prostopadłe zamontowanie bo panel zabierał by zbyt wiele miejsca, Ty nie masz tunelu u Ciebie jest łatwiej..

 

 

http://img843.imageshack.us/img843/5778/imgp8006.jpg

 

 

http://img202.imageshack.us/img202/6945/imgp8015.jpg

 

 

http://img11.imageshack.us/img11/96/imgp8029.jpg

 

Aaaa i kratki nawiewów w warczyburgu sa pod idealnym kątem :D Mnióóód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzednim takim samym aucie panele z mdf i ESK 165 zmontowane w drzwiach właśnie. Po wygłuszeniu i zmontowaniu sub był całkowicie zbędny. W tym aucie chciałem uniknąć ingerencji w tapicerę. Pojawiło się jednak światełko w tunelu bo kolega ma mi załatwić takie tapicerki więc może się pobawię.

 

Co do obecnego setupu to mam na składzie cd40z+hsk165+aa200.2 a w bagaju hx 12sq pędzone już wkróce k2.02, więc basu z bagażnika jest dość. Najbardziej przeszkadza mi w tych panelach to że one się odzywają za mocno no i głośniki średnio się w nich czują ;)

 

skale

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie słyszę pracy kick paneli. Nie słyszę również środka tak jak bym sobie życzył. Dodatkowo trafił do mnie p88rsII, ale z nim nie umiem sobie poradzić zupełnie :) Z pozytywnych aspektów nie związanych z samymi kick panelami jest fakt iż aa znacząco uspokoił gwizdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...