Skocz do zawartości

Wzmacniacz do systemu przedniego


MANIECZKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia, myślę taka, żeby wzmak miał więcej troszkę od głośnika..W....głośnik ma 125 a wzmak 150 ...i już to by było w miarę zrównoważone...? i kwestia druga czy ten WZMAK 45.4 jest przystosowany do tego...bo koledzy mi mówili, że niestety nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to są dane producentów - ja tego sprzętem nie sprawdzałem - dane podaje jak jest napisane... :)

 

ja chcę tylko uzyskać te jak Ty podajesz 135W ...nawet jak on miał w parametrach te 2x150W...

 

MirasRF - jeśli się przyjrzysz temu wzmacniaczowi...to czy te 135W o których napisałeś uzyska się poprzez zmostkowanie dolnych kanałów?...skrajne ...+ i -

 

i w jaką wtedy włączyć pozycje suwak: 1+2 czy 1/2 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia, myślę taka, żeby wzmak miał więcej troszkę od głośnika..W....głośnik ma 125 a wzmak 150 ...i już to by było w miarę zrównoważone...?

Zaczynasz testować cierpliwość userów, a to zwykle kończy się szyderą, a później zamknięciem tematu :) Zacznij czytać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na początek wybrałeś naj trudniejsze głośniki do ogarnięcia i wystrojenia , te głośniki nie wybaczają błędów nie ogarniesz ich sam na pewno tak jak powinno to być :]

 

Oj tam, oj tam, juz nie popadajmy w paranoje:)

 

Miras napisz mu że tak będzie.

 

Bo biedak nie uśnie już dziś.

 

Pewnie jakby Manieczka mial M1 do dyspozycji to by byl zalamany, ze tam to jest tylko 76 wacikow na kanal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...