Skocz do zawartości

[Radio] Podłączenie radia w MK2


darkowsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich http://forum.vwgolf.pl/images/smilies/icon_smile.gif Po sprzedaży astry zostało mi sporo sprzętu audio, który z niej wyjąłem, chciałbym teraz przełożyć to wszystko do mojego MK2, ale mam problem z podłączeniem radia. W astrze jakoś nie było z tym problemów, włożyłem kieszeń podłączyłem kostkę i wszystko chodziło, natomiast po podłączeniu w Golfie zero reakcji, radio nie załącza się. Czytałem gdzieś w internecie, że w golfach z 92r. czyli w takim jak mój, szła inna wiązka i że gdzieś jest stały plus, oraz gdzieś jest plus dopiero po przekręceniu kluczyka. Moje radio to Sony X-Plod CDX-GT25. Prosiłbym o jakiś schemat, bądź instrukcje jak to radio zamontować i uruchomić, bo seryjna Alfa, która nie ma nawet odtwarzacza kaset doprowadza mnie do szału powoli. Nie mam niestety miernika w domu, ani w okolicy nie mam kogoś kto by taki miernik posiadał, dlatego postanowiłem napisać tutaj, bo panowie z vwgolf.pl nie są zbyt pomocni w tej sprawie i radzą by od razu wydawać kasę na miernik. Może Wy pomożecie? z góry dzięki i pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...