Skocz do zawartości

JVC KS-N60 co to jest??


many
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec mam mozliwosc kupienia takiej zwrotnicy ale nie wiem czy jest warte uwagi i czy do czegos mi sie przyda. jak to w ogule sie podlacza?

no i jeszcze takie jedno pytanko ile to moze byc wartetak na oko?? bo nie wiem czy koles nie chce ze mnie zedrzec :hyhy:

 

[ Dodano: 2008-11-18, 13:02 ]

troche zalezy mi na czasie bo dzisiaj musze dac kolesiowi odpowiedz czy biore czy nie dlatego zalezy mi na waszej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wyglada na dobra zwrotnice tylko ta cena nowa kosztuje 1200zl a za ile mozesz ty ja miec?

6-way Crossover Network

 

Crossover Frequencies Front:

Mid-Bass

H.P. 30-300Hz,

L.P. 50-800Hz,

Midrange

H.P. 50-800Hz,

L.P. 3000-10kHz,

High

H.P. 3000-10,000Hz ...

 

Crossover Frequencies Rear:

MidrangeH.P. 50-800Hz,

L.P. 3000-10kHz,

High

H.P. 3000-10kHz

 

Crossover Frequencies

Sub:

L.P. 30-200Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w ogóle sie podlacza?

Pomiędzy radio a wzmacniacze w RCA no i osobne zasilanie.

 

Żeby ją wykorzystać to potrzebował byś 4 kanałowy wzmacniacz na sam przód co oznaczało by w Twoim przypadku dokupienie wzmacniacza na suba, bądż sprzedanie tego Magnata i kupienie innych wzmacniaczy 4 kanałówkę na przód i 2 lub 1 kanałowca na woofer czy też 5-6 kanałowy jeden wzmacniacz.

 

A za ile możesz ją mieć tak w ogóle :hyhy: bo jak by nie było fajny element audio przy rozbudowie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to chyba wezme bo moge to miec za 1/10 ceny sklepowej czyli okolo 150zl :) jak dojdzie to do mnie to zapodam jakies foto

 

[ Dodano: 2008-11-18, 16:26 ]

aha a nie mozna rozdzielic rca tak zeby podlaczyc to wszystko pod 4 kanalowy wzmak??

w radiu mam 3 pary RCA front/rear i sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radiu mam 3 pary RCA front/rear i sub

Co do podłączenia to masz opcję wejścia sygnału z radia (na środku po lewej)

- F - podłączasz tylko pod front a grają przód tył i sub

- F+R - podłączasz osobni przód i tył sub sumuje sygnały pewnie

- F+R+SUB - wszystko gra osobno , trzeba ciągnąć 3x RCA z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero w czwartek bede mial to w raczkach :) wiec do soboty powinienem przetestowac

wiec pod tym wzmakiem co mam bede mogl podlaczyc tylko przod?? i jak podlacze to na wzmaku cos ustawiac czy wszystko na zero ustawic?? i czy zasilanie bede mogl rozdzielic przy wzmaku czy trzeba ciagnac nowe okablowanie od aku?( bede to podlaczal tylko do przetestowania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zasilanie bede mogl rozdzielic przy wzmaku

Tak + i - od wzmacniacza i remote z radia.

 

wiec pod tym wzmakiem co mam bede mogl podlaczyc tylko przod??

no wtedy wykorzystasz tą zwrotnicę, możesz też podłączyć tak jak miałeś dotychczas czyli przód pod 2 kanały (na zwrotnicy skorzystać z filtrów HP (nid bass lub MD) wyłączając filtry LP żeby wysokotonówki też grały. Tylko wtedy nie ma sensu stosowania tej zwrotnicy do to samo możesz na wzmacniaczu ustawić.

 

Więc sens jej montażu jest tylko jak chcesz sie pobawić w aktywny podział pasma :) Czyt. osobne cięcia dla kick basów i wysokotonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...