Skocz do zawartości

Alpine Cdm 7872 ,brak kicka?.


szczerbaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam Alpinke jak w temacie oraz Esx Quantum Q404 .Przód Mds Fanatic 6,suba jak na razie nie posiadam.

Problem w tym że ten mój cały zestawik gra fajnie ale brak w tym kicka na wooferach.

Nie dosłownie brak ,woofer gra ale jak dla mnie bez rewelacji.

Wcześniej posiadałem najniższą serie radia Clarion na wzmaczniaczu Audio system Ads 5002 i woofer robił swoja robotę,

Gdy kupiłem Alpinke po podłączeniu pod Audio System oraz Esx,kick jakby znikł. .

Kabelki sprawdzałem kilka krotnie.Jedynie to co mogłem pomylić się na wzmacniaczu na chininach ale nie sadzę.

Ch1 -minus ,Ch2 -plus.reszta O,k.

 

Podejrzenie ,radio Alpine czy ten model tak ma?.

 

Może popełniłem błąd gdzieś indziej?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne wrażenie jak się przesiadłem z Eclipse 8445 na procka H600, mniej ogólnie basu ilościowo, ale też był on mniej tłusty, bardziej punktualny i taki bardziej naturalny (doceniłem to po kilku dniach słuchania i osłuchiwania się z nowym brzmieniem). W klipsie był za to trochę rozlazły, bardziej tłusty i taki gruby. Może stąd się bierze Twoje wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na 100-kę jak to sprawdzić ;)

 

Kabelki?",plus i minus to jedyne co widzę "

mniej ogólnie basu ilościowo, ale też był on mniej tłusty, bardziej punktualny i taki bardziej naturalny

to jak by to,może masz rację z opisem.

Bas jest w miarę tłusto ale co do zwartości są zastrzeżenia .

 

Sprawdziłem dzisiaj jeszcze raz z baterią ,okazało się że wysokie są źle podłączone.

Trochę się poprawiło,podejrzewam że radio tak gra.

Radio Alpine gra naturalnie niż Clarion ,nie podbarwia pasma.

Wiec zostało przyzwyczai do nowego brzmienia lub wymiana radia.

Może jak dokupię suba wtedy wszystko fajnie się zgra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...