Skocz do zawartości

Napędy do bram skrzydłowych


Kuman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od wielu lat NICE'y chodzą.Czasem łożysko siądzie ale koszt naprawy bardzo niski.Teraz z racji dostępności używam Faac'a :hyhy: Tu jeśli chodzi o serwis to części są banalnie tanie i dostępne(pilot ok 70zł).Mam już z 5 lat i nie było problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAAC'a ma moj tesc, chodzi na nim ciezka brama 2 skrzydlowa i otwiera sie skokami, nikt nie potrafi stwierdzic czemu...:/ mowia ze to przez to ze ciezka. Ja mam 2 skrzydlowa (5metrow) Wisniowskiego z ich napededem i wszystko od 3,5 roku dziala bezawaryjnie. Ale teraz chyba mimo wszystko FAAC bym bral. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ojca w garazu jest Nice i do bramy dwuskrzydlowej tez jest Nice od 10 lat i nic nie bylo wymienione, wszystko dziala od czasu jak zamontowali cacy tak wiec jesli to zlom to ciekawe jak dzialaja te dobre napedy :rotfl:

A w robocie mam Came ok 5 lat i jest ok. Natomiast do magazynu gdzie mam duze drzwi (4mx4m) mam drzwi i naped Normstahl i potrafi sie zaciac zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice przynajmniej stary jest bardzo dobry.Jak marka wchodziła to kilka kompletów zamontowali u nas do testowania.Do tej pory śmigają z tym że w niektórych łożyska były wymieniane.Piloty również bardzo trwałe ale te już dawno pozmieniane(to akurat dość drogie).

U mnie od 5 lat FAAC ciąga dzielnie jednoskrzydłową bramę 6m.

Novotechnika czy jakoś tak,była u brata i to akurat był szajs-nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś w firmie montującej bramy garażowe i ogrodzeniowe.Mogę polecić ci napędy firmy Nice i FAAC.Tylko bardzo ważne jest żeby napęd montował ci ktoś kto się dobrze zna na tym no i trzeba puzniej dbać o niego.Dużo razy serwisowałem różne napędy i np. na pytanie czy Pan/Pani smarujecie łańcuch czy sprawdzacie jego luz słyszałem odpowiedz :a to trzeba to robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...