Skocz do zawartości

Zabudowa subwoofera w bagazniku.


dawids
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnosnie zabudowy suba w baganizku. Chciałbym zeby wygladalo tak jak na zdjeciu. Ponizej zalaczam zdjecia zabudowy oraz bagaznika jak wyglada.

 

Prosiłbym o ile to mozliwe polecenie jakiejs firmy na slasku lub osoby ktora jest w stanie wykonać taki panel boczny.

 

Ewentualne widełki cenowe ile taki panel może kosztować itp.

 

 

Pozdrawiam

 

 

D

post-10444-0-22242100-1349254402_thumb.jpg

post-10444-0-05530600-1349254404_thumb.jpg

post-10444-0-46463700-1349254406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy bedzie wygladało identycznie. 1wsze zdjecie wyglada jak fabryczne-wszystko z plastiku, dobrze dopasowane, nie widzę żadnego "kocyka", albo profesjonalna robota z zywicy i jakaś natryskowa specjalna farba o naprawdę zbliżonej strukturze.

Stawiam na przeróbkę fabrycznego AUDIO-zmiana suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google i sam wyszukaj takie firmy

nastepnie objedz je i osobiscie pogadaj z pracownikami. niech pokaza zdjecia z roboty

w ten sposob odzdielisz profesjonalistow od handlarzy u ktorych pracownicy zmieniaja sie bardzo czesto.

 

koszt takiej zabudowy?

skoro pytasz to chyba lepiej zamow zwykla skrzynke, bo tanio nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie ma wiecej fotek tego samochodu nigdzie.

 

No jedna firma zapodala cene ok 500 zl w zaleznosci od wykonczenia.

 

NIe znam sie na tym i nie wiem czy to duzo czy nie.

 

 

Normalna skrzynka nie w chodzi w gre ponieważ potrzebuje aby gabaryty bagaznika pozostaly w miare nie zmienione.

Edytowane przez dawids
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być bardzo zdesperowana firma, aby robić takie coś za ok 500 zł z wykończeniem. Zważając że idzie na taką skrzynkę sporo żywicy, szpachli, mdfu (zależnie co będzie dominowało) to i tak koszty materiałów są spore. Wykończenie pod lakier takiego elementu to tez kawał roboty. Oglądałeś projekty tej firmy na stronce "www" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to ori fabryczne zestawienie. Za dużo wywijasów, progi też zrobione, wyprofilowanie na dole na lini długości, to niby są dodatki, szczegóły, ale wszystko bardziej przypomina mi jak dodatek do podstawowej jednostki +zestaw audio.. szkoda że nie ma lepszego zdjęcia.

Taka buda zamknieta, poszło na to z 5 warstw, zywicy parę litrów, zabawa na tydzien.. Jak ktoś to zrobi za 500zł- to chyba boczek z mdf-u + kocyk w kolorze.. Popatrzcie na wszystkie zakręty.. To da się zrobić, ale jak ktoś mówi 500zł..

 

Podpisz umowę że towar ukończony ma wygladać jak na zdjęciu.. Bo jak ktoś zrobi to za 500zł to chyba ze szpachli.

Mimo wszystko stawian na konstrukcję fabryczną ale przerobioną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer zwróć uwagę na łączenie elementów przy szybie.Na 1 fotce jest inny kolor,na 2 i 3 już nie.

Ja bez 2 tys.nawet bym się nie dotknął.Ujebać chałturę i okleić kocem to można i za 500 ale taka profi robota zajmuje mnóstwo czasu,nie wspominając o materiałach i lakierniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer zwróć uwagę na łączenie elementów przy szybie.Na 1 fotce jest inny kolor,na 2 i 3 już nie.

Ja bez 2 tys.nawet bym się nie dotknął.Ujebać chałturę i okleić kocem to można i za 500 ale taka profi robota zajmuje mnóstwo czasu,nie wspominając o materiałach i lakierniku.

:ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomer zwróć uwagę na łączenie elementów przy szybie.Na 1 fotce jest inny kolor,na 2 i 3 już nie.

Ja bez 2 tys.nawet bym się nie dotknął.Ujebać chałturę i okleić kocem to można i za 500 ale taka profi robota zajmuje mnóstwo czasu,nie wspominając o materiałach i lakierniku.

 

Może i tak.. Dobry matowy kolor zapewne by sie znalazł u dobrego blacharza, ale taki kolor aby pasował bez połysku z kolorem plastiku wyżej-czasami samochody fabryczne mają lekko cieniowane doły.

Za słaba fota, przydałby sie oryginał w dobrej jakości. 2tys? Za naprawdę dobrą profeskę to 3-4tyś. Tego nie zrobi byle jaki Henio, tylko ktoś kto sie zna na rzeczy. A taki mistrzunio nie pracuje za kromkę chleba z salcesonem tylko żeruje na kawiorze :wink:

 

Jeśli to robota fachowca-szacun. Może i bym tak zrobił mając więcej narzędzi ale roboty na 2tyg (bez weekendów)

Szlifowania aż bąble na łapie sie zrobią..

Znając szefa-moj by wziął za to 5tysi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem.. Ale nie za 500zł.. Jednego zera brakuje..

500zł to można uznać za koszta produktów, mdf, zywica, lakier, maty do żywicy i inne dodatki.

Profesjonalna robota-nawet śrubki nie widać. To trzeba posiedzieć pogłówkować a to jest czas. Za który ktoś musi zapłacić.

Butelkę też trzeba w pracy zrobić aby się ładnie ręka prowadziła z żywicą.. A na kaca popitkę potrzeba i taxi do domu kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego tapicera?Przecież ta zabudowa jest malowana.

przeciez wyraznie bylo napisane - W ZALEZNOSCI OD WYKONCZENIA

tak wiec podalem opcje jakby bylo inne wykonczenie ;]

 

Za 500? Wg mnie nie ma opcji. Na pewno za 500zł nie zrobią Ci identycznej zabudowy.

bez przesady. ceny sa mocno uzaleznione od miasta. np jak dowiedzialem sie ile wolaja za slupki w stolicy to ja chyba za darmo robie ;]

 

Butelkę też trzeba w pracy zrobić aby się ładnie ręka prowadziła z żywicą.. A na kaca popitkę potrzeba i taxi do domu kosztuje.

bo to jest polska wlasnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki to akurat prosta rzecz.. Ale taka zabudowa to pare dni roboty, Zywica musi swoje przeschnąć.. każda warstwa 24h a pomiędzy nimi wskazany jest lekki szlif.

Nadal zrobisz za 500? Materiały twoje? Chłopie bedziesz moim zbawcą-złapie klientów za 2-3tys to i lawetą ci dostarcze takie auta i jeszcze zyskam 1tyś za pierdzenie w stołek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...