Skocz do zawartości

Morel supremo - stan idealny / Stacja medialna IVA d105r / Phase aliante 10" ltd.


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam parę ciekawych klocków:

 

Morel Supremo

  • Stan idealny, cena 1100 zł.
  • Wysyłka gratis :)
  • Zdjęcia dla zainteresowanych na @

Alpine IVA d105R

  • stan dobry, ale ma porysowaną ramkę wyświetlacza - normalne w tym modelu, zdjęcia poniżej
  • w komplecie pudełko (trochę sfatygowane), kieszeń, wszystkie kostki, ramka (ułamany jeden zatrzask)
  • Grało u mnie z procem pxa h701, więc wbudowanych końcówek mocy nie używałem
  • Cena 850 zł, wysyłka gratis

post-3253-0-96094800-1348586634_thumb.jpg post-3253-0-04420400-1348586636_thumb.jpg

 

Phase Aliante 10"

  • stan dobry
  • po SPA u dragona, cewka jest oryginalna, nie była wymieniana, coś tam zostało podklejone, ale nawet nie wiem co, imo wygląda wzorcowo i pewnie gdybym nie napisał nikt by się nie poznał ;)
  • w 100% sprawny technicznie
  • Nie mam pewności, ale jak na moje oko wygląda na wersję LIMITED, czyli tą ponoć nie istniejącą (jaśniejsza membrana, taka jak w 12" limited, inny magnes przypominający magnes z 12" limited)
  • Gwarancja rozruchowa 2 tygodnie - jakby ktoś obawiał się spa :)
  • Zdjęcia dodam później
  • cena 900 zł z wysyłką gratis

 

Na sprzedaż dodatkowo 2 sztuki pioneer gm-x924.

 

Czterokanałówka pracująca w klasie A -> AB (w zależności od wysterowania), moc 4x65 w rms (4ohm), w mostku 2x150w rms (4ohm), piec stabilny do 1ohm'a na kanał.

Mam 2 sztuki w dobrym stanie, nie grzebane (przelutowane jedynie rca - norma w tym modelu).

Cena za sztukę 450 zł, przy zakupie 2 sztuk cena za obie 850zł + moja wysyłka w cenie. Startowałem na tym zestawie w bydzi, z 6 kanałów aktywnie przód f1, w mostku sub dls'a - prądu wystarczało :)

a i grało bardzo przyjemnie tak więc piece z czystym sumieniem polecam. Sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego, że mam ich już za dużo (6 sztuk, z tego 4 zostawiam sobie :), w tym dwukanałówki)

 

zdjęcia w razie potrzeby na PW.

Możliwość odsłuchu w Warszawie ponieważ ciągle są w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...