Skocz do zawartości

GALAXY 2xHX2 by bassaddickts


HX2 18"
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo niestety wyglada jak kupa, ta butla wystajaca jak psu w ***. Mozna bylo schowac? mozna bylo. Skoro robiles sciane, bylo wrzucic za sciane.

Pomysl robienia takiego auta, dwa takie suby i skrzynia w komorze bagaznika, ale BR a nie closed. mialbys walled i to naprawde miejsca od groma na takie 4 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie wieczy moze nie wiecie nie siedze az tak strasznie w ca narazie sie ucze :) skrzynki tak jak mowicie br a hx'y jak dojde z tym wszystkim do ładu i wysle koles to beda miedzy sciana a fotelami wszystko obite ładnie nie obiłem teraz bo była sobota i nie zdazyłem kupic materiału same płyty butla bedzie schowana takze spokojnie piece pujda na sciane takie wizje sa oceniajacie doradzajcie albo zgnójcie mnie i powiedzcie co siedzi wam na sercu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem czy nie odnosze wrazenia słabszego bassu w tej pozycji miedzy sciana a siedzeniam a wczesniej byla paka pod sama klapą i wydawalo mi sie granie bardziej przyjemniejsze mieciutko itp :) aczkowlwiek teraz jest troszke gorzej z odsluchem aczkolwiek brutalniej ... :D wiecej pierdolek sie trzesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak polepszyc prąd ? pomożcie cos ? a co do drugiego rockforda powoli dochodze co i jak mam zrobic mianowicie :D czeba bedzie zapodac mu kase paypalem i chyba czekac az on wysle paczuszke z moją niunią :) tez wam sie tak wydaje bo dlamnie ebay to porazka i pierwszy raz mam z tym do czynienia :) Pozdro

 

nie buda jest z projektu rockforda jak kazdy chyba wie na stronie rf jest pomoc dla kazdego glosnika przeliczane skrzynki 141L. 3xbass reflex dziwne ale prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadzwon :D

 

a tak powaznie, to prad to chyba prosta sprawa w tym przypadku.

drugi altek minimum, zelowki minimum, i kilka 50tek po drodze do tego co bedzie w bagazniku.

chyba jasno wyjasnilem dlaczego? chcesz popychac dwie 18tki ktore wciagaja duuuuuzo jak im sie poda.

Swoja droga to przykre ze chcesz katowac HX2 w takich celach. Bylo sobie kupic inne 18tki np AQ DD. A tak na powaznie to Barbusy pewnie Ci by cos znalazly w swojej szafce, albo nawet i sciagnely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ich katowac z tarantuli przy 1om kilo jest na glosnik teraz jest spiety na dwa om 1,5rms ale jest dosc skrecony takze mozesz byc spokojny ty mi powiedz mistrzu jak mam wrzucic tam drugiego alternatora to ... wkładam dzisiaj. zmienilem juz na wiekszego i nie widze tam miejsca zeby upchac drugiego . kilka 50ątek ??? tłumacz ;] bądz spokojny nic złego sie tym maluszką nie stanie :)

 

przyszedł drugi zestaw hertzów ... czeba pogrzebac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakuj dwa ZAPy agm po 95ah , są w ciekawych cenach. Alternator jaki masz? Na forum wynaleźli tanie 210a z megane chyba, można pomyśleć.

 

nie chce ich katowac z tarantuli przy 1om kilo jest na glosnik teraz jest spiety na dwa om 1,5rms ale jest dosc skrecony takze mozesz byc spokojny

 

Chyba nie kupiłeś tych subów, żeby je oszczędzać? ;p

poza tym one mogą na pewno o wiele więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi oto ze do delikatnej gry zle sie zrozumielismy tylko nie bedzie to granie robione pod jakies zawody itp ani nie bedzie jakos wysilone strasznie bo chyba mozna im troszke wiecej zapodac na cewe :D:D a jak bedize po kilo to chyba nic wielkiego :)

 

no aku spoko alternator z 90przeszło na 115 jak narazie czekam na jakis dopływ kasy bo musze powykanczac srodek troszek dokupic kabelków torszke i wtedy mozna kombinowac ale powiedzcie mi jak upchac tam taka 210 ???

 

panowie jutro zapodam zdjecia zaczolem puzno wykanczac wszystko zamontowalem drugi zestaw hertzów jestem zadowolony :) robią dobra robote :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjurffff ale młyn... Wez stwórz sobie skrzynie za ta sciana i je tam wrzuc, zamontuj siedzenia i tyle.. po co Ci ta siana wogole skoro ma byc tylko na sztuke?

 

Zupełnie nie rozumiem zamysłu...

 

 

Co sie dziwisz ze szwab Cie olał? Znajdz kogos szprechajacego i sie dogadaj przez fona... Jak ma Ci to wysłac bez wpłąty na konto? Zastanawiałes sie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rece opadaja, masz aukcje, ktora wygrales i tak po pierwsze sprzedawca nie oferuje wysylki za granice! (

Der Versand ins Ausland ist leider nicht möglich!)

po drugie forma platnosci to PAYPAL wiec zrob jak jest w aukcji ustalone czyli zaplac przez PAYPAL i odbierz osobiscie bo taka forma odebrania sprzetu jest mozliwa i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...