Skocz do zawartości

glosnik 30cm badz skrzynia ktora zrobi dobry lomot ????


wrobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebowal bym glosnika srednicy 30cm badz calej juz gotowej skrzynki ktora zrobi dobry lomot w aucie poniewaz mam auto w sedanie dokladnie rovera 400 i bardzo slabo slyszalny jest bass w kabinie ciezko przenika , wiec potrzebowal bym cos nie stawiajac na jakosc basu tylko cos co zrobi dobry lomot sam glosnik badz gotowa juz skrzynka cos z allegro mozecie polecic gotowe linki podajcie tak do kwoty 500zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nabijamy się bo napisałeś posta oraz temat w zabawny sposób. Wybacz nam ten przypływ humoru. Jeśli chcesz kupić wzmacniacz i głośnik wraz ze skrzynką to w 500zł będziesz miał bardzo duży problem wybrać cokolwiek sensownego o ile w ogóle coś znajdziesz. Ja nie będę nic polecał ale odradzę kilka marek: peiying, blaupunkt, boshmann, blow, voice craft, audiomedia, manta oraz JBL też nie będzie najlepszym wyborem.

 

Pewnie pominąłem kilka marek, bo teraz coraz to nowsze wynalazki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIewiem czemu wszyscy tak nienawidzą tych Jbl.Mam JBL

 

20hz do 5KHz? jaki to ma sens ? :mur: zawsze wydawało mi się że do 5KHz to przetwarzają sredniotonowce, tam 8 czy 10cm :zalamany:

Chyba założę JBL p1222 w słupki, będzie fajnie średnicę uzupełniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 500 zł to szukaj używki RE SE, ewentualnie GZRW jak nie oczekujesz jakości, tylko pamiętaj ze do zasilenia tych klocków potrzeba solidnego pieca i prądu. Może w końcu napiszesz jakim wzmacniaczem będziesz to pędził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...