Skocz do zawartości

Co polecacie AUDI A6 Avant


Edi_Roza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym prosić o pomoc w wyborze Skrzyni i wzmacniacza i reszty rzeczy potrzebnych do napędzenia tego.

Otóż posiadam AUDI A6 AVANT model C5. Chcę "doposażyć" serię skrzynią. Posiadam radio NAVIGATION PLUS, serię w drzwiach i oryginalny subwoofer, który chce zamienić na coś solidniejszego. Chciałbym się zmieścić w przedziale cenowym do 2500 zł na całość. Muzyka której słucham to Hip Hop, Rap, Klubowa, Trance, Progressive czasem Dubstep. Wiem że głośniki w tylnych drzwiach mają coś wspólnego z seryjnym subwooferem bo jak odłączy się wtyczkę od niego to przestaje grać tył. Chce poczuć bass a oryginalny sub mi tego nie dostarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli masz pytanie dotyczące zakupu (wzmacniacza, głośnika lub głośników, radia czy całego systemu) napisz ile chcesz na ten cel przeznaczyć pieniędzy, jakiej słuchasz muzyki i jaki masz samochód, czego oczekujesz od sprzętu.

 

 

Nikt nie jest jasnowidzem, coś co może być dla Ciebie oczywiste, nie jest oczywiste dla każdego :oczami: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt. regulaminu tak jak numer może felerny, bo mało kto go czyta i interpretuje ...

 

13. Przed zadaniem pytania użyj opcji SZUKAJ. Być może uzyskasz informacje które Cię interesują nie musząc czekać na odpowiedzi. Jeśli istnieje już wątek na forum poruszający taki jak Twój problem nie dubluj go zakładając nowy. Tematy powtarzające się będą kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym tylko sprostować że w audi a6 C5 nawet na pełnym wyposażeniu nie było montowane nic pokroju subwoofera, a z tyłu w drzwiach masz takie same 16.5cm głośniki jak i z przodu.

 

Twój budżet pozwoli ci kupić dobre klocki i zbudować instalacje na w miare rozsądnym poziomie, polecam poczytać na forum co inni montują w dziale "Wasze Instalacje". Często chłopaki ze strefy wybierają dobry sprzęt, a jeśli szukasz opisu do konkretnej rzeczy to użyj szukajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...