Skocz do zawartości

Koncertowo...


sobih
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

akustyka w tej hali jest fatalna i nie nadaje się na koncerty ;)

A to ciekawe spostrzeżenie, z którym się jednak nie zgadzam :)

Byłem tam na kilku koncertach i nie było powodów do narzekania.

Ja się wybieram - Marcus Miller nazbyt częstym gościem u nas nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam byłem na Lady Pank jakieś 5 lat temu i tak jakoś to zapamiętałem ;) może coś poprawili od tego czasu no i może inny typ muzyki inaczej się tam "rozchodzi".

Równie dobrze może to być kwestia lokalizacji słuchacza.

Bywałem na takich koncertach, gdzie odczucia słuchaczy różniły się diametralnie w zależności od miejsca na widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kwestia akustyka który naglasnial.... kiedyś bylem na evencie gdzie gralo LP. Niestety byl taki huk ze nie mpzna bylo nic zrozumieć z wokalu. Wyslalismy laske z marketingu do akustyka zeby cos poprawil no i jego odpowiedz bezcenna : zwariowala Pani? Jak zrobie ciszej to wszyscy usłyszą jak falszuja. Druga sprawa niektórzy akustycy nie radza sobie z naglasnianiem sal.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marku, pewnie bym się wybrał na to (mimo, że cena biletów zabija) ale nie w tym miejscu ;) akustyka w tej hali jest fatalna i nie nadaje się na koncerty ;)

Wracając do tematu:

Nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni wyszedłem z koncertu przed czasem, a tak było tym razem.

Według mnie, realizator dźwięku położył koncert na całej linii.

Przyjął sobie chyba za cel by było jak najgłośniej.

Jeden, dwa instrumenty - były jeszcze jakkolwiek czytelne. Wszystko powyżej - całkowicie rozmazane, każdy instrument walczył z pozostałymi do granic możliwości i nie sposób było za nim podążać.

Sekcję dętą podano tak, że była w stanie zagłuszyć wszystko na dodatek w sposób absolutnie nieczytelny.

Wiem, że da się w tej hali poprawnie zaprezentować większe składy więc to co działo się wczoraj zasługuje na zwrot pieniążków za bilety.

Współczuję bardzo artystom bo realizatorzy zabili całą ich wspaniałość.

 

Z akcentów o wydźwięku humorystycznym - pierwszy raz w życiu dane mi było usłyszeć solo na trójkącie (Mino Cinelu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...