Skocz do zawartości

1500zł na nowego(moze być uzywany) 2DIN


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w aucie kiepskie radio, kiepskie=seryjne. Ostatnio do autka wpadły L-Compy 6 i wygłuszenie drzwi no i ok polepszyło się ale to dla mnie za mało. Chcę zmienić radio i szukam czegoś ciekawego, musi być 2 din i musi być dotyk. To mi się bardzo spodobało,

http://allegro.pl/radio-pioneer-avic-f920bt-nowosc-2011r-komplet-i2615434421.html

 

Co o tym sądzicie i czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę podpinał do tego wzmak DLS X-PROGRAM X-A40 lub u-Dimension ProX 500.24 i pod to zamiast L-Compów będzie wskakiwało z czasem Tempo 6.

Potrzebuje i tego i tego(zabawki i dobrego grania). Obecne radio mnie dobija bo nie ma MP3 :D, ma zmieniarkę co nie czyta nagrywanych CD i w ogóle jest do kitu.

Jestem stałym użytkownikiem iPhone'a więc pierwsze co mi się spodobało to nowe radio pioneera z APP Radio ale odpuściłem odrazu bo wiadome, że jak ono nowe jest za 1400zł i ma jeszcze obsługę iPhoneowych apssów z poziomu radia to gdzieś musiały iść oszczędności ( na dźwięku ) dlatego szukam kombajnu bardziej uniwersalnego. Ma pod tym się znaleźć jeszcze kamera więc dlatego chcę dotyk ekran. Niby mogę dołożyć drugie radio (Alipne 9855) ale dotykowiec ładniejszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może alpine IVA-w200Ri ? możesz nią kontrolować Ipoda/phona, wejscie na kamere, na zagranicznym forum ludzie twierdzą że daje rade dźwiękiem. Jest jedna aktualnie na allegro http://allegro.pl/pi...2611148054.html w super cenie. nowa to był wydatek rzędu 5K...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż przeważnie wszystkie te nowe zabawki mimo, że fajnie wygladają to jednak ustepują pod wzgledem grania starszym jednostkom.

Obecne radio mnie dobija bo nie ma MP3

Jeżeli do mp3 głównie szukasz to wybierz takie, które Ci się bedzie bardziej podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz P!it3R nie da się mieć wszystkiego na FLACach :) To też jest ciekawe i też kosztowało rok temu prawie 5k http://allegro.pl/show_item.php?item=2614513679&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Ogólnie i tak większość muzyki puszczam z radia a jak kupię odtwarzacz to pewnie z iPhone'a przez docka (LOD) albo przez AUX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam podałeś taki przedział cenowy, niestety w tej cenie radia 2din z dotykiem to tylko zabawki a nie grajki. Zgadzam się z P!t3r'em, jak chcesz mp3 to wybierz takie które ci się podoba. Tak ten kenwood kosztował rok temu tyle, co nie zmienia faktu że nie stał się brzmieniową legendą, a iva 200 i 202 grają lepiej od 9855
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wydaje się najlepszą opcją, skupić się na 9855, do tego dokupić odtwarzacz 1din, wpiąć się auxem w alpine (sic!). Będziesz chciał puścić dzieciom bajkę, to będą miały bajkę; będziesz chciał posłuchać to wrzucisz płytkę do pięć-piątki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o panel przesuwany no i o jakość jaką daje 9855.

Ogólnie to chcę dotykowca, żeby pozbyć się tego radia co ja mam. Bo żeby coś z nim zrobić to trzeba go zakopać ale wtedy stracę schowek czy coś tam innego.

Żeby pozbyć się radia muszę tak to wyrzucić CID i założyć GID, ponieważ w radiu mam zakodowany komputer pokładowy.... ahh ten kochany opel :)

Dlatego, żeby mieć nadal kolorowy LCD I na nim doczepić kamerkę cofania chcę takiego dużego dwudinowca

Chcę mieć dobre granie ale bez przesady, na zawody z tym skakał nie będę. Morel Tempo 6+ JR400+2PB w bagażniku zadowolą mnie w 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nic nie musisz odłączać i przekodowywać. Aby radio ci działało wystarczy podać mu +12V, GND oraz +12V po zapłonie. Radio możesz umieścić gdziekolwiek jest miejsce, byle w miarę w poziomie.

 

ogólnie nic nie musisz odłączać i przekodowywać. Aby radio ci działało wystarczy podać mu +12V, GND oraz +12V po zapłonie. Radio możesz umieścić gdziekolwiek jest miejsce, byle w miarę w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mówiłem o tym, że jak swoje radio wyrzucę i włożę coś innego to że mój fabryczny LCD nie będzie mi nic pokazywał, dlatego nie chcę za bardzo radia 1 din, bo wtedy stracę nawet zegarek na LCD :D

Dlatego, jak ktoś ma takie radio jak ja to robi zazwyczaj tak, że wyrzuca fabryczny LCD, wstawia monochromatyczny,który kompa ma w sobie a nie w radiu i na LCD podłącza się z całym bajzlem(kamery,tunery i inne bajery)

To z dwoma radyjkami już mi kiedyś ktoś proponował abym to zrobił tylko, żebym zakopał alipinkę czy coś do schowka a sam panel wyciągnał na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...