Skocz do zawartości

Budowa Bus-Party


kamlos89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam w planach zbudować coś takiego: http://moto.allegro.pl/nysa-limuzyna-panienskie-kawalerskie-i2579005729.html

 

interesuje mnie jaki sprzęt audio byście polecili mi do tego autka? kwota jaką bym chciał przeznaczyc to około 1500 - 2000 zł. Raczej sprzęt używany (zawsze to taniej), w miarę mocny, taka mała dyskoteka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie stworzyć taki mały offtop i zadać pytanie.

Po co Ci taki pojazd? Co będziesz robił poza wożeniem się ze znajomymi?

Pare lat temu też myślałem o czymś takim lecz plan spalił na panewce gdy doszedłem do wniosku że można tam popić raz, drugi ale potem jednak lepiej wyskoczyć gdzieś na impreze do klubu :)

Nagłośnienie takiego pojazdu to zdecydowanie sprzęt domowy. Taniej i lepiej. Do napędzenia może jakiś amplituner podłączony pod przetwornice - ja bym szedł w tą stronę zamiast car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę też nad organizowaniem imprez typu, wieczór panienski, kawalerski, walentynki, urodziny itp. w obrębie mojej miejscowości nie ma jeszcze nic tego typu wiec kto wie... może wypali. A jesli nie, to trochę się pobawię i sprzedam.

No właśnie nie pomyślałem o sprzęcie domowym, ale Ty i Pawel S. już mi poradziliście że będzie to lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do napędzenia może jakiś amplituner podłączony pod przetwornice - ja bym szedł w tą stronę zamiast car audio.

oj nie!

bylo juz o tym wiele razy

podlaczanie sprzetu CA w domu jest nieoplacalne!

tak samo sprzety HA w samochodzie!

taka przetwornica kosztowalaby wiecej niz komplet uzywanych wzmacniaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka przetwornica kosztowalaby wiecej niz komplet uzywanych wzmacniaczy :P

Dlaczego? Kiedyś w pracy śmigałem na pile posuwowej o dużej mocy pod przetwornicą i dawała radę więc sprzętu audio nie uciągnie? Tam wystarczą dwa kanały stereo po jakieś 100W + sub aktywny również około 100W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo - zobacz ceny przetwornic

secundo - jak znajdziesz tanie to zobacz jak sa zbudowane

tertio - jak sie dowiesz jak sa zbudowane to sprawdz dlaczego lepiej ich nie uzywac

 

Tam wystarczą dwa kanały stereo po jakieś 100W + sub aktywny również około 100W

czyli potrzeba by przetwornicy ok 500w

a watpie zeby zadowolili sie subem 100w :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...