Skocz do zawartości

Orion czy Hifonics?


Hindu Kusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
wzmak zyl dalej ,jeszcze byla teza podobno wady fabrycznej ze przy pewnej temp. okolo 60 stopni, wzmak zaczyna podawac staly prad ale niewiem czy to prawda, sprzedal za grosze a suby po stowie , no masakra , gosc ze sklepu mowil ze oryginalny recone kosztuje 600 do sx'a , na yt jest filmik ukazujacy jednego sx'a pod gniazdkiem (120 v)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie to co mi powiedzieli mogla to byc tylko sciema dla innych a jak bylo naprawde wie tylko ten co tego dokonal, zakladam ze poprostu gosc przesadzil , jeszcze slaby prad i poszedl jeden wielki "harh" , RE z opinii uchodza za bardzo mocne suby ,(w marzeniach sa 2 x SE ),
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie to co mi powiedzieli mogla to byc tylko sciema dla innych a jak bylo naprawde wie tylko ten co tego dokonal, zakladam ze poprostu gosc przesadzil , jeszcze slaby prad i poszedl jeden wielki "harh" , RE z opinii uchodza za bardzo mocne suby ,(w marzeniach sa 2 x SE ),

A przypadkiem ten właściciel tego Golfa nie jest z Tomaszowa Mazowieckiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele brakowało a kupiłbym tego Hifonicsa..

jest z TM

 

chcialem posluchac tego golfa ale nie moglem trafic na niego

Prawie bym kupiłbym tego Hifonicsa, ale miał zerwaną plombe, choć właściciel upierał się, że go nie rozbierał i podejrzanie dużo z ceny zszedł, żeby tylko sprzedać...

A golf nawet fajnie zrobiony, choć ledwo wjechał na stacje benzynowa.. Przydałby się air ride:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem niski strasznie , ale jak suby po stowie sprzedac chcial ,skoro mial zerwana plombe to tez bym raczej nie wzial , ale nawet patrzac mocowo po co mi do sluchania 3 kw , chyba ze podac mu cos w 4 lomach ale to i tak by mial jeden kilo albo wiecej niepamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem niski strasznie , ale jak suby po stowie sprzedac chcial ,skoro mial zerwana plombe to tez bym raczej nie wzial , ale nawet patrzac mocowo po co mi do sluchania 3 kw , chyba ze podac mu cos w 4 lomach ale to i tak by mial jeden kilo albo wiecej niepamietam

Zwłaszcza, że upierał się, że na pewno do niego nie zaglądał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nie brakuje mistrzów teorii co do moich sx ktoś sprzedał gówno i tyle i nie potrafi sie przyznać a fachowiec co uważał ze hifonics był rozkręcany to niech żyje dalej z tą świadomością bo wzmak ma normalnie gwarancje bo znalazłem papiery wszystkie (ZIPU ALE WIESZ TO WAM ON UPADŁ BO PEWNIE KTOŚ BYŁ PIJANY )tak kolega stwierdził z TM hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...