Skocz do zawartości

Wielka pomoc w wyborze ciekawego audio dla mojego autka.


markot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziękuję bardzo za wcześniejszą pomoc, mam pytanie do znawców i fachowców audio,

 

Nie chciałbym zrobić jakiegoś głupstwa jak poprzednio gdy zakupiłem wzmacniacze i głośniki JBL

Na szczęście już pozbyłem się tego sprzętu i chciałbym zakupić coś ciekawszego.

Wraz ze zmianą auta chciałbym zmienić audio w swoim aucie.

 

Jednostkę sterującą już zmieniłem, miałem poprzednio fabryczną nawigację audi BNS 5.0 a teraz Pioneer AVH-8400BT wraz z modułem nawigacyjnym

W aucie mam fabryczne audio audi, czyli przód tył wzmacniacz i sub.

Chciałbym te elementy zamienic na coś ciekawego i dlatego potrzebuje Waszej pomocy, bardzo mi zależy jak najmniejszym szumie ( niestety JBL szumiały jak morze:))

 

Zacznę od wzmacniacza, jak na razie typuję 5-cio kanałowy alpinie PDX-V9

 

Subwoofer też alpinie ale płaski ze względu na to że chcę go umieścić w miejscu fabrycznego subwoofera model SWR-T10 10 calowy o mocy 600 w i go umieściłbym w skrzyni zamkniętej 10 litrów.

 

Na przód i tył jak na razie muszą pozostać zestawy JBL 6560c ( tylko tego jeszcze nie sprzedałem:) )

Czy to dobry wybór podzespołów, czy może polecacie coś ciekawszego innych producentów.

Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...