Skocz do zawartości

Pomoc w doborze wzmacniacza oraz subwoofera


Strzemo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem kupić wreszcie jakiś lepszy sprzęt do samochodu (astra sedan aczkolwiek mam zamiar przełożyć go do nastepnego samochodu).

 

Nie mam ogromnej kwoty na audio, zależy mi bardziej na jakości niż na głośnym graniu.

Proszę o pomoc w doborze bez narzekania że nie mam za dużo kasy (o ile się da ;) )

Słucham głównie hip hopu i electro ale wpada także muzyka dance.

 

Posiadam radio Pioneer MVH-1400UB oraz głośniki przód Clarion SRE1721S

 

Zastanawiam się nad Skrzynką Infinity Ref 1260 w obudowie BR lub JBL GT5-12 w zamkniętej.

Do tego myślałem nad wzmacniaczem Crunch GTi2200 lub Blaupunktem GTA 260.

Blaupunkta mam okazję kupić dość tanio (150zł) , za obie skrzynki w zestawie z Crunchem wychodzi 600 zł (same skrzynki 300).

+ jakie kable ?

 

Więcej pieniędzy niż to załóżmy 640 zł na razie nie mam i mieć nie będę.

 

Która skrzynka, który wzmak. No i na koniec co myślicie o zestawie 4 razy clariony (bez wzmacniacza) takie jak mam w aucie i skrzynka + wzmak który wybiorę, czy moje radio to pociągnie?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

(post może być dość chaotyczny, to mój pierwszy no i nie jestem wybitnym specem w tym temacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Skrzynką Infinity Ref 1260 w obudowie BR lub JBL GT5-12 w zamkniętej.

Do tego myślałem nad wzmacniaczem Crunch GTi2200 lub Blaupunktem GTA 260.

Blaupunkta mam okazję kupić dość tanio (150zł) , za obie skrzynki w zestawie z Crunchem wychodzi 600 zł (same skrzynki 300).

+ jakie kable ?

po raz kolejny trzeba pisać to co już zostało napisane?

Masz kilka typów, wpisz każdy z nich po kolei w wyszukiwarkę i czytaj co o danym sprzęcie pisze. Jeśli nic nie wyskoczy to widocznie nie było o czym pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...