Skocz do zawartości

Szukam dobrego 2way do muzyki gitarowej


MB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić nowe Helix E62C za 330zł (w necie informacji o nich jest tyle co nic), w podobnej cenie są "chińskie" HSK na allegro w wersji 165.3 i 165.4, morele tempo 6 odpadają gdyż dyskwalifikuje je marna zwrotka i tweeter który na moje ucho jest mdły. Szukam zestawu plug & play żeby zamontować i zapomnieć o rzeźbieniu zwrotnic itd. bo po prostu nie mam na to czasu, tak samo jak na jeżdzenie po sklepach, spotach i słuchaniu sprzętu.

 

Dlatego zwracam się do Was - słucham głównie muzyki gitarowej - rock, rock&roll, grunge. Napędzał ten bajzel będzie NXS2120 czyli Audio Art w owczej skórze, produkujący 2x70w rms i stary niezawodny JVC KD-SH99RB

 

Mam nieco obaw co do połączenia audio arta z tweeterami hertza bo może być aż za ostro, jeśli ktoś testował takie połączenie - spowiadać się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zestawu plug & play żeby zamontować i zapomnieć o rzeźbieniu zwrotnic itd. bo po prostu nie mam na to czasu, tak samo jak na jeżdzenie po sklepach, spotach i słuchaniu sprzętu.

Raczysz żartować ... w skrócie mogłeś napisać "jestem totalnym leniem , nic mi się nie chce , zróbcie to za mnie "

Masz masę informacji o wszystkich głośnikach które podałeś . Helixy o których piszesz to wersja Esprit i o niej też jest sporo w necie . Poczytaj sobie i wybierz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory gregory ale jestem zupełnie poważny - nie chce Ci się udzielić rady to się nie odzywaj.

 

Poświęciłem temu forum ładnych parę godzin i kilku ludziom (mam nadzieję) pomogłem, więc wkurza mnie jeśli ktoś traktuje mnie jak gnoja i odsyła do wyszukiwarki która jest pierwszym miejscem gdzie zaglądam żeby znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Raz w życiu ktoś mógłby bezinteresownie coś podpowiedzieć, nie zważając na to że trzysta lat temu za górami za lasami na 30 stronie wyszukiwania google już to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...