Skocz do zawartości

Morel Tempo 6 - oryginał czy podróbka


pawel1304
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam się nad zestawem dwudrożnym Morel Tempo 6. Jako, że nie ma u mnie w okolicy żadnego sklepu w którym mógłbym kupić ww głośniki więc zostają mi zakupy przez internet. I tu mam dylemat, bo rozbieżność cen wynosi niekiedy ponad 200 zł, a i głośniki również się różnią:

 

Tu Tempo 6 tańsze, mi wyglądają na podróbki:

http://allegro.pl/morel-tempo-6-tempo6-nowe-okazja-mega-promocja-i2558708921.html

 

A tu droższe, na mój gust oryginały. Różnią się tweeterem oraz logo na zwrotnicach, na innych zdjęciach jeszcze widziałem, że na koszu mają logo Morel ( ccc ), te wyżej nie mają na koszu loga

http://allegro.pl/morel-tempo-6-system-morel-120w-rms-wysylka-0zl-i2502497297.html

 

Czy ten 1 zestaw to podróbka? Czy może po prostu starszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczym one sie nie roznia

 

roznica w cenie polega na tym ze te drugie sa w sugerowanej cenie detalicznej

a na tych pierwszych koles prawie nic nie zarabia i nie daje zarobic innym! :P

 

tweeter jest ten sam. masz kilka opcji montazu tego glosnika. ta siateczka tez jest zdejmowana

 

no i nie spotkalem sie jeszcze z podrabianymi morelami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu droższe, na mój gust oryginały.

 

Tańsze nie znaczy podróby. Może niektórzy pamiętają 29 stron tematu o HSK, czy te za 260 zł to podróba, kilka osób kupiło, sprawdziło i nie stwierdzono żadnych różnic, identyczna barwa dźwięku.

 

A tą różnice w cenie wyjaśnił już Paweł S.:

 

 

roznica w cenie polega na tym ze te drugie sa w sugerowanej cenie detalicznej

a na tych pierwszych koles prawie nic nie zarabia i nie daje zarobic innym! :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze nie znaczy podróby. Może niektórzy pamiętają 29 stron tematu o HSK, czy te za 260 zł to podróba, kilka osób kupiło, sprawdziło i nie stwierdzono żadnych różnic, identyczna barwa dźwięku.

 

A tą różnice w cenie wyjaśnił już Paweł S.:

Nie czytałes uwaznie... W pozniejsze fazie roznice były, a pojmowanie jakosci dzwieku to juz indywidualna kwestia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...