Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na sprzedaż mam parę klocków. Wszystkie radia czy piecyki są sprawne chyba, że jest ujęte inaczej. Do cen należy koszta przesyłki choć wolałbym przekazać sprzęt osobiście:)

 

Radia:

 

1) Clarion DXZ 948 RMP - stan wizualny dobry, w pełni sprawne technicznie. W zestawie z ramką, pilotem, kostką i kieszenią. 400zł

2) Clarion DB179 RMP - stan wizualny i techniczny wzorowy. Wszystko z kartonem i tym co daje producent. 180zł

3) ALPINE CDA-7873R - stan wizualny i techniczny dobry + . W zestawie z ramką, kostką i kieszenią. 260zł

4) ALPINE CDM-7892R - stan wizualny i techniczny wzorowy. W zestawie z ramką, kostką i kieszenią. 260zł

 

Wzmacniacze:

 

5) Sony XM2020 - stan wizualny i techniczny wzorowy. W zestawie fabryczną nie pociętą (oprócz masy) kostką - 75zł

6) Sony XM3520 - stan wizualny bardzo dobry ale technicznie jest uszkodzone. Po tym jak przez przypadek pomyliłem + z REM świeci się protect. Wcześniej wszystko było dobrze. 50zł

7) Alpine 3539 - stan wizualny i techniczny dobry. Kupiony jakieś 1,5 miesiąca temu u kolegi bako. 353,90zł :)

 

post-5586-0-93459000-1344457710_thumb.jpgpost-5586-0-71551100-1344457714_thumb.jpgpost-5586-0-35967200-1344457719_thumb.jpg

 

Odbiór osobisty możliwy w Wawie ale czasami jeżdżę na mazury a kolega do Starachowic więc w pobliżu też można:)

Pytania proszę kierować na pw bądź: pięćset siedem 335 osiem 5 9.

 

P.S możliwa zamiana z moją dopłatą na jakiś fajny piecyk, tweetery, średniak albo subik 10" wszystko raczej do SQ:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...