Skocz do zawartości

Wzmacniacz do suba Pioneer. Jaki wybrać ?


Perki90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje kupić wzmacniacz do Głosnika 30 Cm Pioneer Pioneer TS-W308F. Około 400 Wat RMS no i jest 2 cewkowy. No i wzmaka zeby napędzić 4 głosniki, 2 w przednich drzwiach i 2 w tylnych. Proszę nie dawac porad ,ze z tyłu głosników sie nie daje. To akurat wiem ale mam za sobą. Teraz pytanie czy lepiej kupić jakiś monoblock do suba i 2 kanałówke do zwykłych głosników, czy kupić 4 kanałowy i zmostkowac suba.

Cena za jeden mniej wiecej do 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tobie :) czytać się nie chce , wpisz w szukajkę co potrzebujesz i zobacz co wyjdzie ...

Mam juz pare latek i wiem co znaczy wyszukiwarka :P Gdyby wyniki były satysfakcjonujące nie pisałbym posta. Serdecznie dziekuje za pomoc. Jesli jest tu wiecej takich uzytkownikow to srednio widze pomoc, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz pare latek i wiem co znaczy wyszukiwarka

Zakładam że twój rocznik to 90 ... no to widać słabe wyszukiwarki znasz skoro nie umiesz skorzystać , z ciekawości sprawdziłem i jest multum propozycji Kenie PS400 , ps300T , trafiają się piździngi , GZ , dużo Hifonów ze starszych serii , a ty chcesz żebyśmy za Ciebie wybrali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem?

w specyfice tego forum - zapewne juz sam widzisz o co chodzi

 

o ile dobrze kojaze to te glosniki nie maja 300-400w a jedynie 180 (czy moze to bylo w starszym modelu?)

 

w twoim przypadku poszukalbym mocnej 4 kanalowki (tylko w przypadku gdzie zestaw z przodu i z tylu jest identyczny!)

lub jak podales przyklad - mono + standardowe 4 kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...