Skocz do zawartości

Zestaw cinquecento


uberth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem kompletnie ciemny jeśli chodzi o elektronike ale chciał bym sobie kupic jakiś niedrogi zestaw do mojego cinquecento teraz mam oryginalne radio trzeszczy niemiłosiernie chciał bym żeby jakos to grało. Kupiłem juz radio http://allegro.pl/licencja-philips-naviheaven-nr-1-test-auto-swiat-i2460926838.html i przydały by sie jeszcze jakieś głośniki, chciał bym tylko 2 głosniki tak jak jest w oryginale czyli wywnioskowałem ze przydały by sie głosniki 3drozne, jeśli bym chciał założyć te :http://allegro.pl/glosniki-boschmann-r-2430v-100mm-250w-gwarancja-i2445243782.html to co jeszcze bym musiał dokupić bo chyba sa za mocne do tego radia. Z góry dzieki za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo brawo.. za inteligencje..

Zamiana radia z gów...a w inne gów...o...

A pomyślałeś jaka głebokosc maja otwory w cieniasie?

Otwory są płytkie, te 100mm to tak z lekkim brakiem bo jest chyba otwor 97mm-sam kiedyś miałem cieniasa.. Jak wsadzisz te wspaniałe buszmanny to napewno tego nie zasłonisz-dzieki tweeterom. A po co ci 3drogi? Lecące z jednego miejsca, bass ich ci nie stłumi? A ile to radio ma mocy? Całe 5watór rms.. Z jednego charczenia w drugie charczenie - Brawo :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to na bank...

Kolego lepiej czytaj, patrz jak sie robi montaze bo nawet do cieniasa tworzy sie boczki.. A co do radyjek..

Czemu najpierw nie przyszedłeś sie zapytać? Teraz szukasz rozwiazania jak na dzien dobry dałeś ciała po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój drogi po co te nerwy? radio które kupiłem za 100zł bo tyle mam, podobno w tej cenie lepszego nie ma, jeżeli te głośniki sa za mocne to podrzuć jak byś mógł oczywiście jakieś które by pasowały, nie chodzi mi o to zeby niewiadomo jak grały tylko chce poprostu puścić sobie muzyke i słuchac jej a nie szumy. Jeśli chodzi o zasłanianie i wsadzenie ich to jakoś to wykombinuje bo akurat takie zabawy sa moją mocniejszą stroną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...