Skocz do zawartości

Zabudowa bagaznika zasilanie.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Az dziw mnie bierze bo nie wierze w to co tu czytam... Od kiedy to to ze przewód daje sie układac i ma miekka izolacje postrzega sie za wade?

 

 

Czasami nie rozumiem zachowan uzytkownikum tego forum...

 

 

Jak nie wyzszość podróbek nad oryginałami w HSK, to cudowne własciwosci budzetowych tweeterów czy fenomen zestawu za 160zł, po niebawem wyzszosc LGY nad OFC...

 

Poczatkowo myslalem ze to b4 ale widze ze za krótka, juz miałem pytac gdzie koło i czy sub w miejscu zapasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az dziw mnie bierze bo nie wierze w to co tu czytam... Od kiedy to to ze przewód daje sie układac i ma miekka izolacje postrzega sie za wade?

 

 

Czasami nie rozumiem zachowan uzytkownikum tego forum...

 

 

Jak nie wyzszość podróbek nad oryginałami w HSK, to cudowne własciwosci budzetowych tweeterów czy fenomen zestawu za 160zł, po niebawem wyzszosc LGY nad OFC...

A Ty co taki cięty na LGY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LGY nad OFC...

 

A LGY nie może być OFC ? ;) LGY określa typ przewodu i jego izolacji. OFC to określenie na "czystą miedź beztlenową, rafinowaną" - nie mówi nic na temat tego, czy jest to drut czy linka ani w jakiej izolacji .. To tak gwoli ścisłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o nazewnictwo. OFC nie ma nic do plastyczności ani typu kabla. Parę razy użyłem LGY bo mam tego w magazynie sporo i problemów nie było. Oczywiście nie są plastyczne jak chociażby "spawara" czy dedykowane do CA ale nie zawsze i wszędzie ma to znaczenie. Za to cena zwykle ma znaczenie decydujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ta spawara to inaczej OW przewód miedziany giętki w gumie ? bo LGY to to samo w izolacji poliwinitowej chodziarz sztywniejsze

ja pier***** ludzie :mur1: (patrzyłem przez chwilę w ekran i się zastanawiałem co to może znaczyć)...... zainstaluj sobie FireFox'a sprawdzi Ci błędy przed popełniem posta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...