Skocz do zawartości

Wybor subwooferow do Accord Coupe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam mały problem gdyż moje obecne auto nie pozwala mi na umieszczenie w nim głośnika 15" i jestem zmuszony go odstawić/sprzedać/zamienić i poszukuję czegoś nie za wielkiego do bagażnika no i mam mega dylematy bo nie jestem obsłuchany w sprzętach i nie wiem jak one będą grać, więc zastanawiam się nad skrzynią składającą się z 1-2 głośników 10-12" do kwoty 600zł tyle mogę przeznaczyć na przetwornik/i

dodam, że od nich wymagam trochę bassu w sensie masażu pleców oraz jakiejś tam jakości dźwięku, choć to nadwozie coupe i ciężko będzie przewalić dźwięk z bagażnika do wnętrza auta

z tego co poszperałem na allegro to wynalazłem takie klocki:

- DLS KW10 - x 2szt

- DLS MW10 - x 1 szt ale to już na siłę i nie wiem czy teraz bym to kupił czy musiałbym czekać do następnego miesiąca :D

- JL Audio 10WXv2-4 - x2 szt

- JL Audio 10W0v3 - x1 szt

- RE Audio RE-10D4 - x2 szt

 

mógłby mi ktoś coś doradzić? jakie macie wrażenia odsłuchowe?

z tego co wiem to 2x10 zrobi większe zamieszanie, no ale może ktoś z was da mi jakąś radę...

nie chcę abyście pisali żebym dołożył hajs i kupił coś droższego, budżet mam 600zł i tego się trzymam

ewentualnie może ktoś do tej kasy mi coś polecić.

Bagażnik niestety wysokościowo nie powala bo ma 33cm wysokości w miejscu przy kanapie od tego dekla butli gazowej obitego filcem do cięgien otwierania klapy bagażnika pod tylną półką i dlatego muszę mieć mniejsze grajki w bagażniku

 

http://img205.imageshack.us/img205/2348/acc14.jpg

 

 

pozdrawiam i z góry dziekuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko waty by sie znalazly, w przyszlym miesiacu wiec z tym nie ma najmniejszego problemu

poki co temat mozna zamknac bo i tak nie cieszy sie zbytnio popularnoscia, zakupilem JL Audio 10w3 starej serii od kolegi z forum

pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...