Skocz do zawartości

Nagłośnienie "estradowe"


rooski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie mam pytanie czy jest tu może ktoś w miarę ogarniający sprzęt estradowy?

 

Ostatnio wymarzyłem sobie wzmacniacz estradowy. Po co? A no po to żeby sobie sprawdzać głośniki w domku bez stosowania akumulatorów czy zasilaczy stabilizowanych. A w przyszłości pobawić się w budowanie kolumienek do grania na mniejszych imprezach(bez zastosowań komercyjnych - bardziej jakieś większe urodziny czy sylwester). Tyle tytułem wstępu.

 

Szukam więc już jakiś czas końcówki mocy. Coś z mocą ok 1500w czyli po ok 700-800w na kanał w 4ohm albo więcej jak można trafić w dobrej gotówce. Znajomy mi kiedyś polecał firmę ecler - warto? Znalazłem gdzieś info że ADS to bliźniacza konstrukcja ale już w specyfikacjach technicznych ADS`a pojawia się informacja jakoby był stabilny w mostku do 4ohm czego w ecler nie widziałem. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to coś około 600zł... do 800zł maks. W grę wchodzą oczywiście używki(a właściwie tylko) i celował bym w coś na czym można też normalnie posłuchać muzyki w miarę rozsądnej jakości. Ale że w życiu nie można mieć wszystkiego(budżet) szukam czegoś o rozsądnym stosunku cena/jakość. Wszelkie wskazówki, propozycje, czy instrukcje mile widziane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAPa jakiegoś możesz wyhaczyć, fajne piece i używki chodzą dość tanio. ADSy też potrafią nieźle zagrać. Ostatnio kolega sprzedawał PLXa 2400 za niecałego tysia.

 

To raczej była mega okazja jak za taką cenę. Z ciekawych jeszcze można by było pokusić się o American Audio, Jolly Roger'a. ADS to typowy "kombajn" nie do zajeżdżenia i jeśli kupować to serię LX lub PLX. Miałem do czynienia ze wszystkimi i wiele zależy też od konfiguracji sprzętu oraz jego "mobilności" i tutaj szukałbym zwycięzcy takiego zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Poszukam czegoś z oferty ads`a. Ale na resztę wymienionych przez Was producentów też zwrócę uwagę. Może trafi mi się jakaś dobra oferta i uda mi się wyrwać coś konkretnego do 1000zł... SynDmx szkoda że mi taka okazja przeleciała koło nosa:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...