Skocz do zawartości

infinity 475a Podlaczenie Sub


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda czasu na ten wzmacniacz tym bardziej podłączając pod niego morel tempo. Mocy pod małego suba może i nie braknie ale dźwięk na przodzie szału nie zrobi a już na pewno nie wykorzystasz potencjału tempo. Jeździłem z tym piecem dość długo zanim zapoznałem się z tym forum. Po zmianie na sony xm5540 muzyka nabrała wigoru, dynamiki, szczegółowości a po zapięciu pioneera gm-x924 kolejny krok w przód ale co kto lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slysze juz kolejna slabsza z opini o tym wzmakua,ale niestety bede musial sie chwilowo pomeczyc z nim iz brak funduszy na zmienieni na cos mocniejszego i dokupienie skrzyni.Zalorzeniem bylo podlaczenie pod niego 4glosnikow i kupno dodatkowego systemu pod subufer ale to juz spore koszta i niewiem czy alternator wytrzymal by taki pobor mocy:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slysze juz kolejna slabsza z opini o tym wzmakua,ale niestety bede musial sie chwilowo pomeczyc z nim iz brak funduszy

 

Ja swojego ref475a pogoniłem za 350zeta, za xm5540 dałem 170+kurier, więc jeszcze zostało a koszt pioneera to ok.350-400 więc nie ma tragedii a różnica dźwiękowa naprawdę jest duża.Oba wzmacniacze, które wymieniłem również napędzą małego suba.To oczywiście tylko przykłady, z którymi miałem do czynienia a jest jeszcze wiele innych sprzętów wartych uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak by sie jakis fundusz zna;az; to dokupil bym jakis wzmacniacz tylko do subufera i zakupi cos rozsadnego.Z tym ze pewnie do takiego zestawu potrzebny by byl kolejny kondensator,a to juz kolejne wydatki.

 

nie kolejny tylko pierwszy.

 

Jeśli kupisz odpowiednio grube kable to nie potrzebujesz kondensatora, kolego śledź na bierząco tematy to o wielu rzeczy się dowiesz.

 

Napisz co masz już na pokładzie, co już zrobiłeś, czego oczekujesz, wtedy będzie można coś konkretnego doradzić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...