Skocz do zawartości

Mielno Łeba


matm115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Unieśnie obok Mielna, ceny niższe, klimat okej, knajpy tańższe, a co Mielna spacerkiem można się przejść.

 

BTW, dwa lata temu byłem tu: http://www.mielno.popracy.pl/info.php?id=3807&akcja=koszyk_dodaj

Cena 35zł/noc, warunki znośnie.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, 2 lata temu byłem w Mielnie(pod koniec sierpnia, moze stąd taka cena). Znaleźlismy nocleg u goscia, ktory pochodzil w moich rejonów. Wyszło nas 25zł/os, dokładnie adresu nie pamiętam, moglbym poszukać. Najważniejsze, ze znajdowało się to 50 metrów od sklepu monopolowego i jakiej klajpy z domowym żarciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Unieśnie obok Mielna, ceny niższe, klimat okej, knajpy tańższe, a co Mielna spacerkiem można się przejść.

przeciez gdyby nie tabliczka to by nikt nie wiedzial ze wszedl do uniescia! :D

to polaczone jedna droga miejscowosci

faktycznie w samym uniesciu mniej klubow itp ale za to spokojniej ;)

 

w mielnie pracowalem w sezonie odkad moglem. mam tam kilku znajomych, ale niestety nie blisko morza

 

najlepiej zrob tak

zobacz wszystko w internecie co sie da

podzwon i wybadaj warunki i ceny

zarezerwuj cos, a po przyjezdzie do mielna poszukaj jeszcze osobiscie lepszych warunkow/cen

jak cos znajdziesz to dzwonisz ze nie przyjedziesz

jak nie znajdziesz to idziesz w umowione miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tej metody w szczycie sezonu :P

 

podam przyklad z mojej wakacyjnej pracy

w polowie wakacji przyjechala para mlodych, ale juz ustatkowanych wczasowiczow. chodzili po mielnie i szukali pokoju. zaszli do nas i byl jeden pokoj, ale ze cena 100zl nie odpowiadala to poszli dalej. po 2 godzinach wracaja po pokoj za 100zl... "niestety ten pokoj jest juz zajety, ale mam wolny pokoj... za 300zl!"

niestety musieli brac bo nie bylo nigdzie wolnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogę wyrazić opinię o dwóch miejscach, jeśli chodzi o Mielno. W sumie byłem tam 4 razy ale dwa pierwsze to nawet nie wiem jak się nazywały.

 

KLIF - cena dobra jak na lokalizację - wszędzie mega blisko, do morza pratycznie 15metrów... Łazienki fajne. Fajna szafa.

 

minusy - łóżko połamane, lodówka straszliwie mała, parawan jak rozłożyłem to wstyd - dziurawy , poplamiony.... TV nie odbierał nic poza TVP1 ( całe szczęście na 7 dni pobytu 6 dni pięknej pogody) pokoje strasznie małe. Brak recepcji (cholera wie czy to plus czy minus, w moim wypadku minus)

 

Opiszę sytuację -

 

2 wróciliśmy do pokoju, po cichu i w ogóle... Tego wymaga kultura tak? Ludzie z dziećmi też się zdarzają przecież? A kto wie co znaczy uśpić dzieciaka po raz kolejny ten wie, że to nic przyjemnego. Nagle awantura na korytarzu około 3 w nocy, jakieś pierdo**** małolaty wyrwały się z domu nad morze, nie mieli dowodów 2 dziewczyny 16 lat, jeden chłopak 17 lat i jeden 18lat. Piętro wyżej 2 typków koksów mieszkało, ale bardzo spokojni, byli parę dni i nigdy ich nie słyszałem w sumie... Nie wiem o co poszło , ale z tego co zrozumiałem to któryś z tych małolatów zaczął ich zaczepiać, dostał w mordę. Ogólnie dziewczyna nie pozowliła mi wyjść, to jakoś specjalnie widziałem, ale ci z góry zadzwonili na policję... W sumie prawidłowo. Małolaty nie chciały im otworzyć, udawali że klucz się zaciął... I to twało wszystko 1,5 godziny jak nic, pełno hałasu i w ogóle. Całe szczęście kierownik następnego dnia przyjechał i ich wymeldował.

 

 

2 lokal - Willa Dora. Full wypas, pełna opcja. Parking jest, tylko ciasny. Ja strasznie dbam o lakier, nie lubię stawać blisko czyiś aut ale jakoś udało się wrócić nie poobijanym autem... ;) Pokoje z balkonami, super łazienkami, płaski TV, dużo kanałów, wygodne łóżka, świeża pościel, monitoring (podgląd przez TV!!!! - kamera na recepcji, parkingu i na ulicę) Pokoje DUŻE! naprawdę. Do morza już niestety dalej, ale w sumie nie ma dramatu. jakieś 500metrów trzeba się przejść... Ale uliczki oświetlone w nocy bez strachu można się szwędać :P

 

 

Sam nie wiem co wybiorę w tym roku, znajomi mówią, żeby celować w tą Dorę albo coś w tym stylu podobnego. Może i nie jest najtaniej, ale wolę jechać na konkretnie spędzone ~6-7dni niż 10-14 i się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no już zrobiłem rezerwację u Jędrusia ;P problem z dodzwonieniem był niewąski ale w końcu potem poszło bez problemowo;) cena nie taka straszna a jest kulturka podobno i do plaży ze 340metrów jak patrzę więc luzik :) na dorę i Klif patrzyłem ale to nie na moją studencką kieszeń ;D wolę na 5 dni tutaj niż na dwa do dory bo jaki to sens ;P dobra ja już pomoc otrzymałem, dziękuje, ale proponuje kontynuować temat;) komuś może się przydać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze od Mielna wolę oddalone parę kilometrów Łazy, jest jedna dobra i w miarę tania stołówka z domowym jedzeniem, strzeżona plaża, nie ma tylu ludzi i syfu ...

 

mogę polecić ten ośrodek :

 

http://www.batawia.mielno.com/

 

Właścicielka bardzo miła, da się dogadać, jedyny minus z tego co pamiętam, to nie wszystkie pokoje mają wszystko, u mnie nie było lodówki :) natomiast na stołówce na dole były 2 duże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze od Mielna wolę oddalone parę kilometrów Łazy

zalezy kto co lubi

jak spokoj to ja bym pojechal jeszcze dalej do Dąbek. idealne miejsce dla rodzin z malymi dziecmi... po 20-21 nikogo na ulicy :P

 

jest jedna dobra i w miarę tania stołówka z domowym jedzeniem

w mielnie tez jest. za 10-15zl normalny domowy obiad z obszernym menu. sam tam sie stolowalem jak sie kebaby znudzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto co lubi

 

wiesz napier*** z dyskotek jest fajne przez 3-4 dni ... jak nie ma pogody to jest może duży plus dla kogoś, kto nie potrafi usiedzieć na miejscu :)

Na dłuższą metę jest to męczące ... ale co kto lubi :) Ja z tych czasów już trochę wyrosłem :)

 

jak spokoj to ja bym pojechal jeszcze dalej do Dąbek.

 

bez przesadyzmu :)

 

w mielnie tez jest. za 10-15zl normalny domowy obiad z obszernym menu. sam tam sie stolowalem jak sie kebaby znudzily

 

ja tym obiadem się najadam i nie muszę nic dokupować :) zjeść lubię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesadyzmu

no widzisz - ja mam tak dosyc mielna ze lubie az tam jechac ;)

plaza duzo wieksza, czystsza no i zadna, nawet bardzo zakompleksiona dziwczyna nie boi sie rozebrac przy mamusiach z dziecmi :P

no i plaza nie smierdzi piwem ;)

tylko ze ja tam jade na dzien i wracam do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...