Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ale nie zmienia to faktu że nie każdy robi car audio które ma kosztować Bóg wie ile a do tego ma grać jak brax. Czyli taka AMA jest lepsza jak kupno głośników noname coax i zamontowanie ich w gołe drzwi albo tylną półkę.

 

Znając życie jakieś 30% użytkowników którzy kupią dziś AMA+mission sięgnie po coś więcej za jakiś czas :) Od zera się zaczyna i lepiej smakuje zabawa jak wiesz że miedzy zestawem poprzednim tańszym a droższym jest różnica w jakości na plus droższego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym to już się zagalopowałeś i to ostro kolego. mAMA do R6 ma się tak, jak piździnk do K2P - nijak.

tym udowodniles ze ich nie sluchales... lub sluchales bez zwrotnicy

 

Także wyluzujcie troche bo wszyscy sie spinają nad tą AMA'ą jak nie wiem co, powiedzmy sobie szczerze nie mo co ich zestawiać z wooferami za 700+ bo to nie ten segment ale też nie przesadzajmy że są do dupy bo nie są.

przeciez wyraznie napisalem ze maja podobny charakter jak R6A a nie graja na identycznym poziomie

 

do DLS też jest "dostęp" i też nie kosztują 500 PLN

ale trzeba miec jakiegos znajomego ktory sprzeda taniej ;)

 

Znając życie jakieś 30% użytkowników którzy kupią dziś AMA+mission sięgnie po coś więcej za jakiś czas

tylko moga sie zrazic jak przesiada sie na zestawy ze sklepu za 400-500zl :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba miec jakiegos znajomego ktory sprzeda taniej ;)

 

 

ale NADAL nie wiemy, ile taka AMA kosztowała w sprzedaży detalicznej. Zaraz się okaże, że kosztowała np. 1500 PLN, a nie 90 PLN.

 

lub sluchales bez zwrotnicy

a to np. cięte aktywnie grają gorzej?

 

 

Dla mnie R6 gra lepiej i tyle. Kończę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dobrze ze za 90zł nikt nie znajdzie równie dobrych nowych wooferow, tak jak za 10/20zł nie znjadziecie tak ciekawych tweeterów jak mission... Zgadza sie? To do czego sie to zaczyna porownywac to inna kwestia...

 

wrzucic Carpower'a DT284, bardzo fajny tweeter, sluchalem go u paru osob i mnie duzo bardziej sie podobał niż chociazby duzo droższy Helix z zestawu Precision P1 (czy cos takiego) ten Carpower nowy kosztuje chyba cos ok. 250 PLN

Troszke sie zagalopowałeś, lub instalki z h1/p1 były jakies kulawe... Miałem I to i to ale CP jednak duzo brakuje do H1...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie zagalopowałeś, lub instalki z h1/p1 były jakies kulawe... Miałem I to i to ale CP jednak duzo brakuje do H1...

 

nie wydaje mi sie zebym sie zagalopował. :)

 

Balcer miales ch****wą instalkę :rotfl:

 

M.in. u Balcera słuchałem jeszcze w Roverze.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tutaj.

Troche czasu juz minelo od ostatnich propozycji , kolega zakupil sobie takie radyjko http://allegro.pl/kenwood-kmm257-flac-usb-aux-parametreq-wroclaw-i3121297560.html

teraz poszukuje glosnikow w przednie drzwi ktore docelowo beda wygluszone

glosniki 165mm maja zagrac pod samym radiem , zadnego wzmacniacza nie bedzie

jakas rozsadna propozycja sie znajdzie? kwota do 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był okres że konkurowała z firmą sony. Znam osobiście jednego z inżynierów który projektował sprzęt, a po godzinach składał ojcu prototypy. Dlatego pewnie do tej pory w garażu plumka jeden z lepszych modeli.

Zostawiłem sobie tamten temat na wolniejszą chwilę , ale widzę ze przyszedł już czas na lekturę  :wink2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...