Skocz do zawartości

Jak ustawic wzmak pod PB es6c


many
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec wczoraj podlaczylem nowego wzmaka Magnat BullPowewr Four z przodu mam PB ES6C ( wygluszone drzwi ) a sub to JBL chyba GT2 12'' no i pytanie jak najlepiej ustawic wzmacniacz tak zeby to gralo w miare naturalnie?? szczeze mowiac zawsze mialem z tym problem zeby dobrze wysterowac wzmaka ale teraz prosze o pomoc znawcow tematu

oto fotka od strony ustawien

nie jest to zdjecie mojego wzmaka wiec prosze sie nie sugerowac tym jak jest ustawiony na fotce.

dodam ze 1 i 2 kanal przeznaczony jest na przod a 3 i 4 w mostku na suba

post-1-1224834468.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tak ustawić, by przy maksymalnej głośności na radiu ani przód ani sub pracowały na granicy przesterowania. Robisz to tak: pierw ustawiasz filtry - na sub włączasz LPF i ustawiasz ok. 100Hz, a na przód LPF wyłączasz a HPF ustawiasz ok.80 Hz. Następnie skręcasz na min wzm., zgłaśniasz na max radio (przy liniowych ustawieniach) wkładasz jakąś dynamiczną płytę i powolutku podkręcach gainy na wzm. aż zacznie zniekształcać i leciutko cofasz.

 

[ Dodano: 2008-10-24, 13:35 ]

Gainy czyli LEVEL u Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to wszystko jasne, jutro przyatakuje sprzet i bede krecil

 

[ Dodano: 2008-10-26, 19:49 ]

no wiec juz po ustawieniach :zalamany: i jak dla mnie przod gra bardzo ladnie, dynamicznie a jak trzeba to i nogawka zatrzesie :kwasny: ale subik to tak sobie na tych ustawieniach co kolega podal. przy glosniejszym graniu jakos tak dziwnie jakby pierdzi :kwasny: no ale nie moge sie spodziewac cudow na takim starym glosniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...