Skocz do zawartości

nagłośnienie do leona I pomożecie? :)


sebo7w7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę skompletować car audio do Leonika, chodzi mi o radio, zestaw przedni dwudrożny + subwoofer.

Na początku napiszę czego oczekuję. Od przedniego zestawu wymagam dosyć wyraźnie brzmiącego wokalu i basu ale nie może on tłumić wokalu, od niskich tonów będzie skrzynia w bagażniku. Głownie będę słuchał utworów MP3 raz na jakiś czas puszczę Audio CD. Super czułego ucha nie mam i "empetrójki" o bitrate 320kbps mi wystarczają.Zazwyczaj słucham szybszych bitów (dance, electro ale także POP i reszty po troszku). Przednie furtki zamierzam wygłuszyć matami ale jeszcze nie wiem którymi, poszukam na forum.

Radio jak i wzmacniacze mogą być używane, głośniki i skrzynia basowa muszą byc nowe.

Moje typy:

-Radio MAX 600zł:

*Alpine 9812, 9855(chociaż nie wiem czy nie jest ono dla mnie zbyt bardzo zaawansowane, nie wiem nawet co to są czasówki...)

*Kenwood KDC BT6544U

Może być coś tańszego co mnie zadowoli

 

-Zestaw przedni MAX 750zł + wzmak około 400zł

*hertz hsk 165

*morel tempo 6 do tego wzmak sony XM 10020, 6020,3520,5520

Odnosnie pieca to nie wiem jaki, szukałem po forum...

-skrzynia basowa ( chcę coś gotowego z allegro, myślę, że w zupełności mnie zadowoli. Narazie do budowy skrzyni nie mam głowy)

*Re Audio Re-10S4 25cm 175RMS BR lub ten sam głośnik w skrzyni zamkniętej i wzmacniacz do tego(?)

a może coś poleconego przez Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz, widać, że przygotowałeś się przed napisaniem tego posta :)

Radyjko Alpine 9855r jak najbardziej, nie przejmuj się, że w tym momencie nie wiesz co to czasówka itp. Spokojnie, w miare upływu czasu będziesz modyfikował swój system, także radio jest bardzo rozwojowe.

Proponowałbym Ci wybrać Tempo 6 albo R6A. HSK mogą być kłopotliwe w aplikacji na starcie, żebyś się nie zawiódł drącymi częstotliwościami.

W przyszłości zapewne pójdziesz w 2 wzmacniacze na przód.

No cóż, co do subwoofera, wybór nie jest zły; śmiało uwagę możesz zwracać również na giełdę SCA.

Wszystko znajdziesz na forum :)

 

Uciechy z przyszłego CA życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...