Skocz do zawartości

Carpower HPB-1502 i Pioneer TS-W309


kube_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co sądzicie o zestawie wzmacniacz Carpower HPB-1502 oraz głośniku Pioneer TS-W309. Słucham głównie hh i rap a z tego co czytałem ten głośnik ma dobre brzmienie przy tego rodzaju muzyce. Schodzi nisko i ma głęboki bas. Problem w tym że nie wiem czy ten wzmacniacz będzie odpowiedni. Chcę kupić coś w cenie do 350zł i ważne żeby był nowy. Czy to będzie dobry wybór? Możecie coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia poczytaj dlaczego, w innych tematach gdzie jest to szeroko opisane co do wzmacniacza i czemu tym bardziej ten głosnik przy takim zasileniu jest mega lipą.

Tematów jest pełno i ladnie opisane. Chyba nie sądzisz ze ktoś bedzie 10-15 razy pisał to samo :P ? Sam juz pisalem na ten temat wiele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam kolega przesadzil, wez wersje 2x4 ohm tego Pionka. Ten CP ma 470w w 2 ohm na mostku, zupełnie wystarczy aby rozbujac i zasilic tego tłuczka

Ten Cp jest stabilny w mostku przy 2 ohm? Coś mi się nie wydaje, chyba że się mylę. Faktem jest że dziadostwo się strasznie grzeje. Wolałbym juź model Power 2/250. Pędziłem nim Yakuzę i nieźle sobie radził. C402 ma mierzone 361 watt rms przy 4 ohm, to na pionka delikatnie za mało, ale zawsze hałasu narobisz. Może poszukaj jakiegoś 2 kanałowego Hifonicsa z serii Zeus (np z6000) Miałem ten model i w połączeniu z Yakuzą robił niezłą robotę ale tylko przy hh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedz kolegi ten CP to nie piec wysokich lotów poza tym trzeba myśleć nim kupuje sie suby i piece...

Waty nie graja... A jak mają zagrać to trzereba je dopasować odpowiednio...

Pamietająć o jednym zawsze piec z zapasem mocy dla suba a nie odwrotnie piec słabszy głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...