Skocz do zawartości

Metlik w wyborze glosnikow :/


waski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) System audio juz praktycznie skompletowany - jeszcze tylko wybor i zakup kabli oraz akcesorii typu bezpieczniki, rozdzielacze, "peszle" itp. W sumie kosmetyka. A! No i panele na drzwi - jednak bede sie bawil w zarzynanie moich slicznych boczkow :D:D:D:D

 

Tak prezentuje sie caly system w krotkim opisie :

 

CarPC :

 

Obudowa VoomPC2

Plyta Via Epia SN18000

Zasilacz M2-ATX 160W

Ram 4Gb 677MHz

Dysk 2.5" 160GB,7200RPM, 16M cache

Karta Dzwiekowa Creative SB X-Fi Sorround 5.1 USB

DVD-RW

Bluetooth

Wi-Fi

GPS

Wyswietlacz Xenarc MDT-X7000

 

Glosniki Przod - system RF T162S

Glosniki Tyl - RF T162C

Sub - RF T110D2 ( closed lyb BR - zrobie obydwie i zobaczymy :/ )

Piece - RF T500-1bd oraz RF T400-4

Kondensator - Soundstream 2F

Procesor - RF 3SIXTY.2

 

Oraz tona elektroniki mojego pomyslu i wykonania by tym wszystkim sterowac

 

 

CarPC w komplecie, wiekszosc audio takze, teraz pozostalo tylko to upchnac do auta - ale to dopiero w pszyszlym roku gdyz autko zostalo w Polandii :P Najwiekszy dylemat jak narazie to jakie panele na przednie drzwi. Wygluszenie oczywiscie obowiazkowo bedzie - wrotka, tyl boczki, moze podsufitka i bagaj. To chyba tyle..

 

Sugestie i opinie mile widziane :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nad nimi sie zastanawialem. Troszke mi nie pasuje sposob w jaki sobie "wystaja" ale mysle ze przy odrobinie wysilku dalo by sie to jakos zmienic :) Ewentualnie poszukam jakiegos magika-stolarza ktory wyczaruje mi z MDF-u cos jak najbardziej zblizonego fabrycznego wygladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...