Skocz do zawartości

Warto czy nie ?


pologreen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym 14h to chyba z instrukcji dane wziales. Uczciwie mozna powiedziez 8h ale nie 14.

Co do tabletow to mam ipada i mam sony tablet s, mam tez lapa hp i macbooka. Dla mnei jednak zwykly tradycyjny lap bije tablety na glowe ale to z pewnoscia kwestia przyzwyczajenia. Wychowalem sie na tradycyjnych kompach i lapach i tablet do mnei nie przemawia.

Co do cen tabletow to bez przesady, laptop sredniej klasy kosztuje przynajmniej tyle ile wypasiony tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lapik kupiony spisuje sie dobrze i niech tak zostanie :)

 

No i zeby nie zakladac nowego tematu mam pytonko do was , bo nie mam czasu latac sie dowiadywac gdyz pracuje a jak skoncze to juz zamkniete , chodzi o to jaki necik bezprzewodowy byl by najlepszy z plusa , orange pley czy tez co innego , od razu powiem ze blueconnect odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesciu ma wszystkie i w miescie wszystkie tak samo daja rade ale jak jedziemy do domku nad jeziorem na wioche to tylko orange ogarnia , mam wrazenie tez ze jest najstabilniejszy, ja mam u siebie tez orange na modemie wifi i ze spokojem mozna jadac w samochodzie po wlasciwie calej polsce zapewnic pasazerowi atrakcje w postaci internetu no i ta wygoda modem w bagazniku a laptop a teraz tablet smiga

 

Z tym 14h to chyba z instrukcji dane wziales. Uczciwie mozna powiedziez 8h ale nie 14.

Co do tabletow to mam ipada i mam sony tablet s, mam tez lapa hp i macbooka. Dla mnei jednak zwykly tradycyjny lap bije tablety na glowe ale to z pewnoscia kwestia przyzwyczajenia. Wychowalem sie na tradycyjnych kompach i lapach i tablet do mnei nie przemawia.

Co do cen tabletow to bez przesady, laptop sredniej klasy kosztuje przynajmniej tyle ile wypasiony tablet.

 

 

Ja sie zgodze ze laptop jest duzo bardziej uniwersalny jezeli np. wystwiam aukcje bedac gdzies w podrozy i pisze nowy szablon to laptop jest lepszy ale jezeli spaceruje po hurtowniach i chce na szybko sprtawdzic po ile cos chodzi i jakie ma powodzenie a nie ma miejsca zeby usiasc to jednak stojac przy towarze moge to sprawdzic a z laptopem to juz troche manewry i owszem mozna usiasc w samochodzie ale wtedy nie stoje przed towarem a handluje rzeczami ktore czesto bywaja bardzo podobne a jednak inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 nety z Oragne i jestem naprawde zadowolony ale... jak jade do tesciow to Orange nie dziala (500m od tabliczy Inowrocław), a Tmobile dziala slabo ale dziala. Brak ma z play'a i jest srednio zadowolony bo stabilnosc srednia ale cenowo chybyba najlepsze daja warunki, pisze "chyba" bo nie studiuje cen od dawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...