Skocz do zawartości

Poszukiwania dobrego radia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zaczynam pomału zastanawiać się nad zmianą radia na coś lepszego. Obecnie jestem w posiadaniu Kenwooda KDC-W3044A.

Niestety zaczyna mi brakować w nim większej ilości wyjść RCA (posiada tylko jedną parę) i żeby podłączyć 2 wzmacniacze musiałem kupić rozdzielacze cinchy..

Ogólnie co do głośników jakie posiadam u siebie to przód Morel Tempo 6 napędzane Sony XM-6020, a w bagażniku (mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni) jest GMS-250 napędzany Mac Audio MPX 2500 (szału to nie robi, ale jakoś sobie tam pyka ^^).

Muzyka jaką słucham: trance, czasem hip-hop.. Zdarzało się posłuchać np. Linkin Park, czy Nickelbacka..

Wracając do radia to szukam czegoś jakościowego w cenie powiedzmy do 500-600zł.

Najlepiej z czasówkami, korektorem, zwrotnicą aktywną, no i 3 parami wyjść RCA, gdyż chcę pomału rozbudować całe te moje audio (o ile kasa na to pozwoli) i jakoś porządnie je poustawiać..

Przeglądałem trochę forum, trochę grzebałem w necie.. I za tą cenę można np. znaleźć Alpine CDA-9855R, które posiada te funkcje o których pisałem wyżej no i z tego co czytałem większość osób bardzo pozytywnie się o tym radiu wypowiada.

Czy wy macie może jakieś inne propozycje jeszcze? W tej kwocie co pisałem.. Na razie mi się nie spieszy, ale chciałbym pozbierać jakieś konkretne opinie i propozycje.

Z góry dzięki za każdą odpowiedź w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...