Skocz do zawartości

Jak to jest z antenami i radiami (CB)


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uniden produkuje dla Presidenta PCB z elementami , ale tu mała różnica , president ma kontrole jakości a uniden już takowej nie prowadzi . Różnią się pracą modulatora i wieloma innymi ustawieniami (klocki te same tylko strojenie inne :) ) .

 

Na całym świecie modulatory, strojenia ani inne cuda nic nie szkodzą eterowi, tylko w dziwnie w Polsce, nie ciągnijmy tego pseudo powodu, bo to wymysł naszego Ministerstwa Łączności, jak nie wiadomo o co dokładnie chodzi, to chodzi..... no właśnie, President opłacił a Uniden z racji braku swojego dystrybutora na terenie PL już nie, i dlatego nagle te radia nie spełniają wymogów i Policja ma prawo radio odebrać, a dlaczego?? bo niby jak by to mieli wyegzekwować, tylko zastraszenie utratą dużo ludzi zniechęci do tego radia i wybiorą "pewnego" Presidenta.

 

 

Miałem kiedyś radio (presidenta tylko modelu nie pamiętam, mogę napisać go w poniedziałek leży na firmie) i jak ty mówisz. Przyjeźdzałem z kumplem i właziliśmy na swój kanał. Jak zaczynaliśmy gadać to chłopaki nam mówili że wprowadzamy im zakłócenia.

 

To samo miałem w Johnny II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snuje takie wnioski z tego powodu że Unideny mam już dobrze przetestowane, może nie na oscyloskopach gdyż nie było takich potrzeb, widocznie trafiłeś na jakieś tajlandzkie egzemplarze oferowane na straganach u skośnookich-wtedy może i w środku był nawet i pierdzing. Warunek z uniedenem to nie szukanie na allegro wg ceny od najtańszej oferty.

 

Ja swoje mam z USA, przestrojone na nasze warunki, podobnie jak moja siostra, koledzy co śmigają z lawetami, nikt nikomu nie sieje, a jest ich z 10-15szt.

 

Teraz czaję się na takie, i nawet zakaz mnie nie odwiedzie.

 

http://i.ebayimg.com/t/Uniden-Bearcat880-CB-Radio-/00/s/MzI5WDUxOQ==/$(KGrHqVHJDkE9BKrkJbPBPjC771Uhw~~60_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego bearcat ? Jak chcesz dobre radio to nie tędy droga ;)

 

Snuje takie wnioski z tego powodu że Unideny mam już dobrze przetestowane, może nie na oscyloskopach gdyż nie było takich potrzeb,

 

Dla większości użytkowników CB nie ma potrzeby bo słychać mnie ? slychać , ja słyszę ? słyszę . No to jest OK :)

jakieś tajlandzkie egzemplarze

Tylko pierwsze serie były z FIlipin , większość jest z PRC i tym podobnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że wyprodukowane są w USA?

 

Gdybym miał tak myśleć musiałbym się dziś urodzić i nie mieć żadnego kontaktu z USA :) ale wiem że na ten rynek jak i europejski są produkowane inne wersje tego samego radia, do tego moje nie było kupowane na straganie tylko w sklepie.

To może mi dawać cień szans że mojego radia nie zmontowano w tajlandzkim garażu w 4tym rzędzie zachowania jakości od głównego targu, dodatkowo moje nie sieje po kanalach - a taki był zarzut na działanie unidenów, czyli jest zrobione zgodnie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...