Skocz do zawartości

Zestaw głośnomów. prod. BURY


oktan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja się podepnę, a jak z "słyszalnością" bo wczoraj demontowałem CK200 nokii a wstawiałem CK300 starszy a niebo lepszy

 

a to nie jest podpięte pod audio?

 

Jeśli chodzi o samą markę Bury - znam ją od strony uchwytów i bardzo sobie chwalę, podejrzewam że głośnomówiące są również wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ck200 podpinasz pod radio ale obróbka mikrofonu jak i potem dzwięku na głośniki jest poniżej krytyki, dzwoniący krzyczy do mikrofonu a i tak nic nie słychać, chyba że na postoju

 

2 dni temu byłem tego świadkiem u kolegi i też demontował, a wczoraj ja demontowałem z innego auta ale z tego samego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

 

co do Nokii CK200 - u mnie kumpel to ma i jak się z nim gada to mam wrażenie jakby w kiblu siedział i przez rurę gadał (mega pogłos jest, głos zniekształcony), więc odpada

 

Bury mnie zaintrygował z kilku powodów:

- obsługa dwóch tel. jednocześnie,

- wyjście na zewn. głośnik a nie podpinanie się do systemu audio,

- dotykowy i przejrzysty ekran,

- możliwość dopasowania schematu kolorów do deski auta

 

 

drugą opcją u mnie jest Alpine KCT-400BT - jednak on nie ma wyjścia na zewn. głośnik jeśłi dobrze doczytałem instrukcję

biorę go pod uwagę jako alternatywę gdyż nowe radio (Alpine 7998r) by elegancko współgrało z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś doświadczenia z BT akcesoryjnym do pionka po IP-Bus ? czy z P9/90/ODR będzie to działać? Piota na kierownicę z słuchawkami już mam, własnie doszedł i zaraz będę zapinał :) chyba że mnie w konia zrobili i ten model z P9 nie współpracuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...