Skocz do zawartości

Za słabe radio ? a może głośniki ?


tomaz87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam radio KENWOOD KDC-W3037G + zestaw przód U-D El-Comp6 + tył PB L-652 to wszystko w samochodzie Renault Espace... Nie jestem specjalistą w dziedzinie C.A. , ale na moje oko, taki zestaw głośników powinien mieć jeszcze zapas mocy przy tym radiu, jednak podkręcając VOLUME dość mocno, jednak nie do końca, głośniki charczą tak jak by już nie dawały rady... dzwięk traci na jakości... czym to może być spowodowane ? czy właśnie tak objawia się niewystarczająca moc Radia ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane są plus do plusa minus do minusa

No nie o to mi chodziło ale o to czy są solidnie przykręcone na dystansach lub nie czy komory są jakoś wytłumione???

przód w podszybiu tył w słupkach. Jeśli o to pytałeś ?

Ale po tym zdaniu to już kojaże że to chyba w espasie siedzi :P

Nie ma wątpliwości że zarówno system przedni jak i tylni dużo lepiej zagra pod wzmacniaczem około 60W na kanał :hyhy:

Jeżeli wzmacniacz nie wchodzi w grę to możesz jeszcze pokombinować z wytłumieniem tych komór głośnikowych jakąś watoliną może coś pomoże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komory tylne w słupkach "wytłumiałem" pianką taką jaką daje się pod panele podłogowe, przód zostawiłem jak jest w standardzie. jest tam mało miejsca na jakies konkretniejsze wytłumienie, znajdują się tam przewody od spryskiwaczy i od lusterek, cieżko tak cokolwiek podziałać, ale ogólnie głośniki zamocowane są stabilnie. Musze pomyśleć nad wzmacniaczem, w przyszłości pomysle jeszcze nad jakąś skrzynią i kolejnym osobnym do niej wzmakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...