Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze radiodtwarzacza 2 DIN


Jaroo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam mały dylemat gdyż dobry mój kolega zlecił mi wybór a także zakup jak i montaż nowego radioodtwarzacza CD 2 DIN który to w późniejszym czasie będzie podpięty pod wzmak do zasilania najprawdopodobniej budżetowego systemu. Kolega chce przeznaczyć max 1000zł. Przeglądam różne oferty i w tym segmencie cenowym zwróciłem uwagę na dwa modele

 

Clarion CX501E lub Alpine CDE- W235BT

 

RADIO 2DIN CLARION CX501E BLUETOTH + GRATISY ŁASK (2323825680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

http://audiovisualworld.co.uk/shopping/product_images/y/469/cx501e__91974_zoom.jpg

 

 

ALPINE CDE-W235BT WYJĄTKOWE 2DIN EXTRA 5 GRATISóW (2329091099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

http://1.bp.blogspot.com/-6f2XwtYd0aM/T4wFPx3_VTI/AAAAAAAAAgc/K2RrJ6Dut1c/s1600/CDE-W235BT-580x348.jpg

 

Generalnie skłaniam się ku Clarionowi chociażby dlatego, że ma 2 wyjścia RCA dzięki czemu będzie miał kontrole nad subem. A co wy sądzicie o tym wyborze, może ktoś słuchał jak grają te jednostki pod wzmakami może jakieś inne propozycje? Wyprzedzając powiem, że przerabiałem z nim rozmowy by kupił używkę ze starszej serii Alpine 1 DIN lecz on nie przejawia zajawek audiofilskich choć chce by w miarę możliwości pod wzmakiem ,, ładnie " to zagrało no i ładnie się prezentowało gdyż teraz jest fabryczne cd 2 DIN które uległo awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...