Skocz do zawartości

subwoofer....co wybrać?


sider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam Hertza ES300 (na sprzedaż)...zastanawiam się nad zmianą głośnika.... mam dwie opcje:

 

-Alphasonik PSW 212 używka

12'', 30cm Subwoofer z serii Alpha 200, Moc 400 Wat, Impedancja 2 x 4 Ohm, Chromowany Stalowy kosz, SPL 90dB, Sztywna kompozytowa membrana z odwróconą kopułką, 30oz. Magnes, Zakres częstotliwości 25Hz - 500Hz, 51mm Cewka drgająca, 10mm² Terminale Lug-Lock,

 

-AudioMedia EX 30 nówka

SUBWOOFER 30CM/12” 2x4Ω

• 2 cewki 4Ω / 65mm

• Aluminiowa membrana

• Moc RMS: 600W / Moc max: 900W

• Pasmo przenoszenia: 40Hz – 2kHz

• Głębokość montażu: 186,3mm

• Fs: 48 Hz; Re: 1,81Ω; Qms: 8,2; Qes: 0,91; Qts: 0,82; Vas(Sd): 17 Lt; Mms: 240g; Cms: 46 ľM/Newton; Bi: 12 Tesla-M; SPL: 85dB

 

Czy może coś innego w kwocie do 350zł.

 

Co byłoby lepszym rozwiązaniem?Zasilane miałoby to być wzmacniaczem Audiomedia DG1000.1,bądz PY-1K110AB.Zaraz pewnie ktoś napisze że te wzmaki to shity,ale niestety jestem ograniczony finansowo,i póki co niema mowy o dozbieraniu na coś lepszego.Zależy mi na głębokim basie.Jaki byłby najlepszy rodzaj skrzynka pod poszczególny głośnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy preferujesz używany sprzęt?

 

A tak wogole zacznij od przeczytania Faq Nazara. Pytasz sie o skrzynki itd - a czego ty oczekujesz? Nie doradzimy ci zakupu samochodu gdy nie wiemy do czego ma słuzyc.. Uzupełnij swoj post bo temat moze zostac zamkniety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...