Skocz do zawartości

Pioneer DEH P8400MP - co o nim sądzicie? Warto?


Guido
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Wstępnie zdecydowałem się na zakup używanego radia a konkretnie Pioneera DEH P8400MP. Co sądzicie o tej jednostce?

 

Następnym punktem mojej zabawy z CA będzie oczywiście zmiana kolejnych podzespołów więc czy ta jednostka będzie dobrą bazą dla dobrego zestawu odseparowanego, subwoofera oraz 2 wzmacniaczy?

 

Proszę Was o wypowiedzi bo generalnie zależy mi na czasie jeżeli chodzi o jego zakup.

Liczę na Waszą pomoc!

 

Pozdrawiam, Guido

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest dużo tematów na temat tego radyjka. Najpierw trochę poczytaj i sam ocenisz czy warto czy nie. Praktycznie wszystko masz podane na tacy. Jak będziesz miał już konkretne pytanie to wtedy załóż temat.

 

To może inaczej :) Czy warto jeszcze czymś się zainteresować w podobnej cenie? Co byście postawili obok niego jako jego największą konkurencję w cenie do 400 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już co nieco poczytałem o tym modelu i generalnie coraz bardziej się do niego przekonuję :)

 

Teraz chciałbym się od Was dowiedzieć z jakimi zestawami odseparowanymi najlepiej współpracują te starsze Pionki - słucham muzyki elektronicznej typu electro, trance, sety itp i chciałbym to jakoś dobrze zestroić z jakimś przyzwoitym zestawem :) Jaką barwą się one charakteryzują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...