Skocz do zawartości

Klej w spreju - na ile m2 wsytarcza ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kleiłem tym klejem swoją zabudowe fajnie szło ale trzeba szybko sie zwijać po popsikaniu

podeśle linka tego tematu do flymana7 on je kupywał może napisze ile mu tego poszło i na co...

to chyba te co na fotce widac?

 

http://img819.imageshack.us/img819/6945/zdjcie0820k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na ile metrów kwadratowych mi to starczyło to nie powiem, bo nie liczyłem. Fakt, że mi w A4 wystarczyło na parę metrów w bagażniku i duberowi w Golfie 3 też na parę metrów i jeszcze mi zostało.

Jak dla mnie to klej super - dosyć szybko schnie, na poprawki zawsze jakiś czas zostanie. Ale ma jedną wadę ... lubi się "pienić" jak się delikatnie obchodzisz ze sprayem. Trzeba konkretnie nacisnąć i szybkimi ruchami nanieść na powierzchnię, do której koc przykleisz. W przeciwnym przypadku ta "piana" przebija się przez koc, który potem jest klejący, brzydko wygląda i łapie wszystkie syfy dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Sinuslive, ale kleje Forch czy Wurth wystarczaly na duzo bo byly geste - APP czy BOLL dla odmiany to sam rozpuszczalnik - leje sie jak woda i jest bardzo malo wydajny.

 

Co do kleju przelazacego na wierzch - bierzesz szmatke nasaczona nitro i pac pac pac pac, potem lekko przecierasz i sladu nie ma - dziala na "kontakt kleje" czyli spraje i pochodne butaprenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kleju przelazacego na wierzch - bierzesz szmatke nasaczona nitro i pac pac pac pac, potem lekko przecierasz i sladu nie ma - dziala na "kontakt kleje" czyli spraje i pochodne butaprenu

 

Możesz to rozwinąć? Czyścić nitro materiał po wierzchu, na którym wyszedł butapren?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...