Skocz do zawartości

JVC KD-G611 Jakieś opinie? Miał ktoś?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej okolicy jest do sprzedania radio JVC KD-G611 za 140zł (do neg) Jak myślicie opłaca się? Ma w zasadzie wszystko co mnie interesuje: 3 pary wyjść rac w tym jedno na suba, wyjście na zmieniarkę, obsługę pilota, wygląd też mi się podoba. Do radia byłyby podłączone dwa wzmacniacze:

- 1 monoblok lub 2-kanałowy(w mostku) na suba

- 1 dwukanałowy pod zestaw przedni

Tylko nie wiem czy nie jest awaryjne, bądź coś się często psuje... I co ważne jak z jakością dźwięku? Teraz mam No name i chciałbym zmienić na coś lepszego. Jeśli ktoś miał to radia to proszę o opinię.

(Szukałem na forum, ale nic konkretnego nie znalazłem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Miałem kiedyś model kd-g521. Wygląda tak samo, tylko ma 1 parę wyjść RCA. Przesiadłem się z Blaupunkta Mp35 i jakościowo biło go na głowę. Co do awaryjności to nie było z nim żadnych problemów. Używałem go około roku i odsprzedałem koledze. On również nie narzekał. Jeśli masz no name będzie to zdecydowanie zmiana na plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze do niedawna G512 (różni się kolorem), powiem tak. Sprawdź dobrze każdy klawisz, czy jest stuknięcie przy wciskaniu, zwłaszcza strzałek od zmiany utworu (lubią same przełączać/przewijać utwór lub stację). Dźwięk na pewno będzie lepszy od nowych, tanich JVC (do 400 zł). Miałem podłączonego pod niego tylko Rodka 2180a2 z zamkniętym Hertzem Es250, ciekawie grało, przód standardowy astry f, dźwięk całkiem w miarę, jak za radio w tej kwocie. Płyty ładnie czyta, jeśli oczywiście laser w dobrym stanie. Nie ma zbytniej różnicy czy to CD-RW, czy zwykły CD-R, jedynie kilka sekund się dłużej ładuje. Na dołkach nie przeskakują utwory, jeśli płyta ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Bierz to radio za taką cenę ;)

Miałem dokładnie ten model KD-G611 ;)

Grało fajnie, z mocnym dołem i delikatną górą :D

Użytkowałem rok czasu i zero problemów, płyty czytało wszystkie (nie wybrzydzało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...