Skocz do zawartości

DVD Player do Alpine CVA-1003, pomysły na nadanie sygnału wideo?


PrzemlUu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam zwykłego playera, ktory bedzie kompatybilny z CVA-1003r, możliwie tani. Znalazłem pare odtwarzaczy alpine lecz nie na moj budżet, szczególnie, ze chce się pobawić i zobaczyć co i jak. Przeczytałem w necie, ze można podłączyć przykładowo film z innego zwykłego playera, czy jakiekolwiek urządzenie. Bawił się juz ktoś w to?

Przypuszczam, ze odtwarzacz nie odczyta filmu gdy podłącze poprzez AUX pamięć przenośną?

Ponoć trzeba gdzieś mase z AUXa do masy hamulca podłączyć, taki zabieg bezpieczenstwa.

 

Chodzi mi o takie coś, jak na tym filmie. Urządzenie z tytułu filmu nie jest dostepne na allegro, ale moze jakis zamiennik?

https://www.clickbd.com/bangladesh/561251-apacer-hd-digital-media-player-al-350.html

Edytowane przez PrzemlUu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy player z wyjściem video PAL można podłączyć. NIebiesko/żółty kabel ( parking brake ) łączysz do masy.

 

EDIT - ok, nie przemyślałem jednaj sprawy - nie będzie możliwości kontrolowania odtwarzacza z poziomu monitora. Ale .. czy to wielki problem ... Ładujesz płytę, włączasz , odtwarzacz do schowka i oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Własnie tak myślałem, aby zwykły odtwarzacz podłączyć. Niestety nie widze na alle zadnego samochodowego 12V.

Też nie chce niewiadomo ile wtapiać, bo chce się pobawić, jak się spodoba to kiedyś coś konkretnego kupie.

 

Taka pierdoła zda egzamin?

http://allegro.pl/dvd-boschmann-sld-12a-i2331476631.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...