Skocz do zawartości

Wnętrze wzmacniacza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tu w Pl nawet Chuck nie poznał technik naprawczych... Czesto wzmak jest naprawiany przez "pana elektromonta od pralek" i nieraz sie zdarza widziec wymieniony jeden tran zamiast pary... Nie dziw sie ze ludzie sie tego wystrzegaja...Tym bardziej ze co jakis czas mozna trafic nie ruszana sztuke.

 

 

Już tak nie przesadzajmy bo w PL mamy jednak paru magików którzy znają się na rzeczy a nie tylko dużo gadają. Mam piec po wymianie końcówek mocy u kolegi Passata i do tej pory nie ma problemów z nim a lekkiego życia nie ma. Natomiast gdy naprawiałem piec na gwarancji 3-4 razy (nie pamiętam dokładnie bo cała akcja trwała ponad pół roku) u Mirka z GND to po każdej naprawie piec działał o 5 min krócej aż doszło do tego stopnia że piec został u nich na zawsze ponieważ niby nie mogli sprowadzić odpowiednich tranzystorów :mur1: Już nie skomentuje że chcieli mi wmówić że sprowadzają je "zza wielkiej wody" ponieważ niby w PL takich nie ma. A prawda jest taka że skoro nie mieli serwisówki do tego piec to mogli to powiedzieć otwarcie a nie robić druciarni która nie miała prawa bytu. Już nie wspomnę że wchodząc u nich do serwisu nad wejściem mają ładny napis "naprawa telewizorów i AGD" czy coś w tym stylu. Może i robię im anty reklamę teraz ale po tym co oni tam stworzyli należy się im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć to fajne wzmacniacze. Leciwe, ale dają radę. Miałem ich kilka parę lat temu, Muszę poszukać fotek wnętrza, powinienem mieć (heh nawet w awatarze mam ;). Co do tej pasty to mimo, że nie były grzebane, wyglądał jakby ktoś tam maczał palce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...